מה גברים חושבים על ויברטור

מה גברים באמת חושבים על ויברטורים?

ישנו חשש שקיים בקרב נשים בכל הנוגע לדעתם של גברים אודות השימוש של נשים בויברטורים. החשש הזה מעלה את השאלה הברורה מאליה: האם החשש הזה מוצדק? מה דעתם האמתית של גברים בסוגיה הזו? בדיוק לשאלות הללו נדרשנו במאמר, ונעשה כל שביכולתנו בכדי להעניק לכן, הנשים, הסבר מקיף.מה גברים חושבים על ויברטור

אז מה דעתם האמתית של הגברים?

אפשר לומר שמרביתם של הגברים היו שמחים עם הרעיון שבת הזוג שלהם הייתה עושה שימוש בויברטורים, ומה גם שהם היו אפילו מצטרפים לחוויית השימוש ומנסים לקחת חלק בחוויה המינית ביחד עם בת הזוג.

אם אתן לא בטוחות האם זה משהו שבן הזוג שלכן יאהב, תוכלו פשוט להתייעץ אתו ולשאול לדעתו. כך אתן תוכלו להיות הרבה יותר רגועות בכל הנוגע לשימוש בויברטור, ולא תצטרכו לחשוש שמא יהיה מצב לפיו הוא מביע עוינות לרעיון בדבר השימוש בויברטור.

דעתו של הגבר לשימוש של האישה בויברטור תהיה תלויה לרוב בליברליות המינית שלו. כך שגברים שפחות חוששים בכל הנוגע למה שקורה בחדר המיטות עם בת הזוג, לא יביעו התנגדות בדרך כלל לשימוש של האישה באביזר מין כזה או אחר.

אין מה לחשוש – רק להגיע עם ראש פתוח

אתן צריכות להעמיד בראש סדר העדיפויות שלכן את הרצונות המיניים שלכן. כך שאם אתן מאמינות שיש דבר כזה או אחר שאתן רוצות לעשות, אך אינכן בטוחות לגביו בגלל דעתו של הגבר, התחילו בכך שתדברו אתו על אביזרי מין מעניינים.

הסבירו לגבר שלכן את המצב ואת הפנטזיות המיניות השונות שיש לכן. כפי שהזכרנו כבר לעיל, מרבית הגברים יבינו אתכן, הנשים, ואף יצטרכו לקחת חלק בדבר. כך שאין שאתן לא צריכות לחשוש אף לא מעט.

החלטתן שאתן קונות ויברטור? תוודאו שאתן קונות אחד שיהיה מספיק איכותי, כלומר מיוצר עם חומרים שיהיו נעימים למגע, ושהרטט יגיע בעוצמות שיוכלו להעניק לכל אחת מכן חוויה מינית יוצאת מגדר הרגיל. אנו בטוחים שאם אתן רק תהיו מספיק נועזות בחדר המיטות, תוכלו לראות איך התחושות שלכן והביטחון במיטה משתנים כליל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *