וופרייזרים

וופרייזרים

כל התחום של העישון הולך ומתפתח עם השנים. מסיגריה רגילה אותה נהגו לעשן בעבר ממש שאין מפריע,  בכל מקום, בכל זמן ובכל שעה, כולל במקומות ציבוריים, באוטובוסים, אולמות אירועים וכדומה, עברו רבים לעשן את הסיגריה האלקטרונית. זאת בגלל המסע האדיר שיצא נגד הסיגריה הרגילה, החוקים החדשים שנלחמים במעשנים ואוכפים את העישון במקומות ציבוריים.

כיום יודעים כולם כי העישון הפסיבי הוא גם מאוד מסוכן ולמעשה על כל חפיסה של סיגריות כתובה אזהרה כי העישון מזיק לבריאות. בעוד תקופה קצרה אנחנו עתידים לגלות כי כל חפיסות הסיגריות יהפכו להיות שחורות ומאיימות כחלק חוקי מהלוחמה בעישון המסוכן כל כך.

וופורייזר – מהו ואיך בוחרים אותו? 

הוופורייזר הוא למעשה מכשיר אידוי אשר בו מאדים נוזלים שונים או תמציות צמחים כשר על ידי חימום מתבצע האידוי של הנוזל, למידע נוסף. זאת בשונה משריפה של הטבק בעישון הרגיל. מסיבה זו בעת העישון בסיגריה האלקטרונית נפלטים אדים ולא עשן. למעשה המטרה העיקרית של הוופרייזרים היא לסייע בגמילה מהעישון הרגיל תוך מתן סיפוק של תחושת העישון המסורתי.

הוופרייזר למעשה הוא בעל יתרונות רבים. בין אלו אנחנו מוצאים את העובדה העיקרית כי מכשיר האידוי למעשה הוא נטול ריח, זה ממש לא כמו הסיגריה שפולטת עשן או שיש בה חומרים רעילים או מסרטנים. לצורך מילוי של הוופרייזרים נעשה שימוש בנוזל מיוחד הקרוי נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית. נוזל המילוי מגיע במגוון רחב של ריחות ושל טעמים ומדובר ללא ספק במוצר הרבה יותר ידידותי לסביבה.

הריחות הללו לא מפריעים לסביבה ועל כן מותר לעשן בסיגריה הזו גם במקומות ציבוריים וזאת בל לחנוק את הסובבים או להפריע להם לנשום. להיפך. הסיגריה האלקטרונית אף מעשירה את הסביבה בריחות נעימים.

איך בוחרים וופרייזרים?

כאשר באם לבחור את הוופרייזר חשוב לשים לב לאיכות של המוצר. היות ויש היום כל כך הרבה וופורייזרים, האפשרויות וההיצע הקיים בהחלט עשוי לבלבל, חשוב לשים לב כי בוחרים מוצר איכותי שנותן מענה טוב. מוצר שהוא בעל איכות ירודה ממש לא יספק את הסחורה וחבל על כל שקל שמשלמים עליו. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *