כתובת בארצות הברית – למה אנחנו צריכים את זה?

אחד המוצרים המבוקשים ביותר בקרב ישראלים רבים, הוא לא אחר מאשר כתובת בארצות הברית. על פניו זה נשמע מוזר, אך כפי שנוכל לראות מיד, יש לכך מטרה. הכתובת איננה מיועדת בהכרח לצורך מגורים אלא דווקא לצורך אחר. 

הרעיון של כתובת בארצות הברית הוא מאוד פשוט. ברגע שיש לו כתובת כזו, אז יש לנו אפשרות לבצע משלוחים בתוך ארצות הברית בחינם או במחירים מוזלים. הרבה פעמים, קל פשוט וזול יותר לעשות משלוח בצורה כזו מאשר לבצע משלוח לארץ. צריך לקחת בחשבון שמארצות הברית, אנחנו נצטרך לבצע משלוח לישראל. אך על כך אפשר להתגבר בצורות שונות. 

יש לציין עוד נקודה, הרבה פעמים אנחנו נרצה להיעזר באופציה של כתובת בארצות הברית, מתוך כוונה לספק מיקום בו אנחנו נשהה לכאורה בזמן ביקורנו בארצות הברית. כל מי שנכנס למדינה, צריך להציג מקום בו הוא יכול לשהות, על מנת שלא תהיה בעיה עבורו לקבל ויזה ולהיכנס. הרשויות האמריקאיות דורשות זאת, מתוך כוונה למנוע מאנשים להישאר בארצות הברית בניגוד לחוק. 

כיצד משיגים כתובת בארצות הברית

ראשית, תמיד אפשר לעשות זאת דרך בני משפחה, חברים, מכרים או כל אדם אחר שחי בארצות הברית ויש לו כתובת אמריקאית, ואנחנו יכולים לבקש ממנו רשות לציין את הכתובת שלו. כאמור, אם מדובר במשלוח, אזי שהוא יגיע אליו, ואז נוכל להחליט האם לבקש ממנו לשלוח אותו לארץ או להביא אותו איתו בביקור הקרוב בישראל. 

שנית, ישנם אתרים שמאפשרים לנו להציג כתובות שונות, והם דואגים כבר לקבל את המשלוח ולהעביר אותו אל מקום היעד על פי בקשת המזמין. חשוב לבדוק שאכן זה אפשרי וכמובן שזה הופך את השירות להרבה יותר פשוט ונוח. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *