שירותי הסעות למפעלים

שירותי הסעות למפעלים

וודאי שמתם לב לעובדה כי מידי בוקר כשאתם יוצאים לעבודה, עובדים מתרכזים בנקודת מפגש ממנה הם מגיעים למפעל בו הם עובדים. מדובר על שירותי הסעות לעובדים, במקום שכל אחד יגיע ברכב הפרטי שלו, כולם עולים להסעה ומגיעים בנוחות מרבית לעבודה.

מדוע שירותי הסעות למפעלים הם כה חיוניים?

באמצעות שירותי הסעות למפעלים העובדים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם יגיעו בזמן לעבודה, לא יחששו לאחר, מה שגם מגביר את המוטיבציה שלהם. אלה הן הסעות ברמה גבוהה, בין אם מדובר במיניבוסים או אוטובוסים, הם נוחים מאוד, כמה כיף לקום בבוקר ללא חשש להיתקע בפקקים, וקיימת גם הזדמנות לנמנם כמה דקות שהרי לא העובד הוא הנהג. דרך אגב, זוהי עוד דרך להכיר את הקולגות לעבודה.

יתרונות מרובים

שירותי הסעות מפעלים הם בעלי יתרונות מרובים. כך ניתן לעמוד בלוחות זמנים שנקבעו מראש, המוטיבציה של העובדים תעלה כמו גם רמת התפוקה שלהם.

למנהל אכפת מהעובדים

בנוסף לכל הנ"ל, כך גם המנהלים יכולים להוכיח לעובדים עד כמה אכפת להם מהם, בכדי שיגיעו בדרך הנוחה ביותר לעבודה. עם הגיעו של הבוקר העובדים עולים לאוטובוסים ממוזגים, נקיים ואפילו ניתן לומר מפוארים, עם מושבים נוחים.

את פניהם יקבל נהג נחמד ואדיב מחברת טיולי הקריות , שלאט לאט מתחיל להכיר את כולם, כך עם תחילת היום העובדים מגיעים למפעל, עם מוטיבציה גבוהה יותר, התחושה היא פשוט נהדרת.

בטיחות, אמינות ומהימנות

כלל הרכבים הינם בטיחותיים ועוברים על דרך שגרה בדיקות, הנהגים עברו הכשרה שכן לא לכל נהג רישיון לנסוע על אוטובוס או מיניבוס, ללא עבירות תנועה קודמות. חברות שירותי הסעה למפעלים הן בעלות קשרים ארוכי טווח עם בעל המפעל, תוך כדי שיתוף פעולה מלא ועמידה בציפיות של האחד מהשני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *