שואב רובוטי

הכירו את ניטו – השואב הרובוטי המתקדם ביותר בשוק

בתחום ניקיון הבית, ישנם מגוון של חפצים שיכולים לסייע בניקוי קל יותר ונוח יותר. אחד הגאג'טים המלהיבים ביותר שנתקלנו בהם בשנים האחרונות הם דווקא שואבים האבק הרובוטיים. השואבים אינם מצריכים מאמץ והם שואבים את כלל הבית בצורה נוחה. אבל מה חדש בכל הנוגע לשואבים הרובוטיים?

שואב אבק רובוטי ניטו – שואב מתקדם במיוחד.

בבחינת שואבי אבק שונים, התמקדנו בשואב אבק ניטו שאמור להיות אחד מהשאובים המתקדמים שיש כיום. השואב עובד על טכנולוגיית לייזר ייחודית שמאפשרת עבודה יסודית יותר. הטכנולוגיה היא קרני לייזר המזהות כל לכלוך ברצפה, וממקדות את השואב הרובוטי לעבודה יעילה יותר ללא בזבוז זמן בשטחים שכבר נוקו.

בנוסף, לשואב ניטו ישנו תכנון מוקדם שהוא מבצע. באמצעות קרני הלייזר, השואב מתכנן את מהלך הניקיון, ומגיע למקומות המבוקשים. באמצעות המיקוד של השואב נחסך זמן רב בשאיבה מיותרת, והליך השאיבה וניקוי הבית מהיר יותר.

עוד בדקנו בשואב מסוג זה גם את העוצמה של השאיבה. מסתבר שהשואב בעל עוצמת שאיבה גדולה במיוחד, והוא שואב גם לכלוכים קשים וגם שערות ולכלוכים קלים יותר. בנוסף, לשואב מברשות מיוחדות המסייעות לו להגיע אל פינות שונות ברצפות ולנקות אותן ביעילות.

הגעה אל פינות חשוכות

מלבד עוצמת השאיבה והמיקוד בניקיון, השואב מגיע אל הפינות החשוכות והנסתרות ביותר בחדר. לשואב מברשת סיליקון ושיער שמנקה גם פאנלים בצורה יסודית. המברשת הינה מברשת כפולה. בנוסף ניתן ליהנות ממברשת מיוחדת של השואב שמנקה קירות ומסייעת לנו להגיע למושלמות בניקיון.

עוד ניתן ליהנות ממיכל איסוף ענק שאין צורך לרוקן בכל פעם, המיכל של שואב ניטו אוסף לכלוך ומתאים גם לאנשים עם חיות מחמד. אם אתם שונאים לרוקן את השואב, ישמח אתכם לדעת שהמיכל קל מאד לריקון והרכבה מחדש.

רק בריאות

דבר נוסף ששימח אותנו הוא הפילטר הייחודי של השואב שסופג את כלל סוג הלכלוך, ומסנן את הלכלוכים המסוכנים לנו לבריאות. הרי זה ברור שחוץ מניקיון אנחנו רוצים גם לנשום אוויר נקי.

חוזר חלילה

אם חלילה השואב פספס נקודה והוא זקוקה להטענה מחודשת, הופתענו לגלות כי השואב לאחר ההטענה חוזר בדיוק לנקודה שהוא סיים בה ומנקה את הרצפות ניקוי מושלם.

בנוסף, השואב אינו מפריע בדרך, וניתן פשוט להפעילו ולגשת לעיסוקים אחרים. מה נאמר לכם, השואב הזה הוא עוזר הבית המושלם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *