5 חדרי הבריחה הטובים בראשל"צ

5 חדרי הבריחה הטובים בראש"לצ

העיר ראשון לציון, כידוע, הפכה להיות אחת הערים הגדולות והמרכזיות ביותר בישראל בשנים האחרונות. בין אם זה בזכות העובדה שהחלה הגירה חיובית אל העיר מיישובים שונים, כולל מתל אביב וכן כתוצאה מכך שנפתחו בעיר מרכזי קניות ובילוי שונים, אשר משכו אליהם לא מעט בתי עסק קטנים וגדולים.

אחת ההוכחות הטובות ביותר לכך שראשון ציון הפכה להיות עיר משמעותית בישראל, היא עצם זה שאנחנו יכולים למצוא כיום מגוון רחב של מקומות בילוי בעיר שמיועדים למשפחות ובפרט לילדים ובני נוער. כך אנחנו יכולים למצוא בין היתר, חדרי בריחה שונים שיכולים להתאים לבילוי משפחתי או חברי.

בעיר מפוזרים שורה ארוכה של חדרי בריחה בסגנונות שונים. מן הסתם, החדרים השונים נבדלים אחד מהשני בדרכים שונות, ובראש ובראשונה בסיפור העלילה, מטרת האנשים אשר אמורים ליטול בו חלק. אנחנו נציג בהמשך 5 דוגמאות לחדרי בריחה מובילים בעיר, על פי סיפור העלילה, ועל פי הקונספט שלהם.

סיפור עלילה פופולרי ומאוד איכותי, הוא חדר בריחה שרלוק הולמס Sherlocked ובו צריכים המשתתפים למצוא רוצח או גנב דרך אלמנטים בלשיים שונים. כך הם יכולים להיות שרלוק הולמס או כל בלש אחר.חדרי בריחה בראשל"צ

סיפור אחר שנחשב מאוד פופולארי הוא למצוא את המטמון או למצוא את האוצר. אנחנו יודעים שהוא מסתתר בחדר ועלינו פשוט למצוא אותו. אנחנו צריכים לבחון כיצד אנחנו עושים את זה, באיזו צורה ועם אילו מאפיינים אנחנו יכולים לעשות זאת.

סיפור נוסף שאנחנו יכולים למצוא הוא, חדר בריחה ובו עלינו למצוא תרופה למחלה. כך למשל, חדר בריחה אנתרקס. מדובר בחדר ובו יש מגיפה גדולה, ואנחנו צריכים למצוא את התרופה שתציל את האנושות מפני השמדה. עלינו מוטל כל העול הכבד הזה.

עוד סיפור עלילה מוכר מאוד בחדרי בריחה בראשון לציון, זה סיפור שמבוסס על פי על אגדות ילדים שונות. למשל אנחנו יכולים למצוא סיפורים כמו גוליבר או אגדות אחרות. אנחנו ענקים בעולם של גמדים.

סיפור אחרון הוא זה שאנחנו אמורים לעזור לאנשי מחקר לעשות את המוטל עליהם, בשביל למצוא תרופות או כל דבר אחר שיכולים לעזור לאנושות, כך או אחרת.

קראו גם: הטבות והנחות שלא כדאי לפספס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *