שירותי סטיילינג

שירותי סטיילינג – מה זה כולל?

שירותי סטיילינג הם כאלה שנועדו בעיקר לאנשים שמעוניינים לשדר אלגנטיות וליהנות מתדמית נכונה, בין אם הם חשופים בחיי היום יום לביקורת קפדנית אודות המראה שלהם, לבין אם מדובר באנשים שפשוט רוצים להראות טוב בחיי היום יום שלהם.

כיום ישנן סטייליסטים וסטייליסטיות שמציעים שירותים שונים, כאשר התהליך נועד כעל מנת שכל אחד מהלקוחות המשתמשים בשירות יבין כיצד הוא יוכל לבצע את ההתאמה הנכונה ביותר בביגוד שלו, בדרך שבה שיערו מעוצב, עד לדרך שבה הוא בוחר ביגוד, מתאפר ואפילו נושא את עצמם.

אז מה כוללים שירותי סטיילינג?

מלבד התאמות בגדים לאירועים ולחיי היום יום, שירותים של סטייליסטית מקצועית כוללים מגוון תחומים ביניהם:

שירותי סטיילינג

  • עשיית סדר בארון – שירותי כאלה כוללים מפגש של הסטייליסט עם הארון של הלקוח, תוך בחינת ארון הבגדים והוצאה של בגדים שאינם רלוונטיים ואינם מחמיאים.
  • שופינג נכון – באמצעות שירותי סטיילינג מבצע הלקוח יחד עם הסטייליסט קניות של ביגוד ואביזרים נכונים יותר וגם משתלמים יותר.
  • התאמת איפור – טעויות באיפור הינן נפוצות ויכולות לבגר ולהעיב על המראה החיצוני. באמצעות סטייליסטית או סטייליסט מקצועי ניתן ליהנות מטיפים מעולים לאיפור נכון והתאמת איפור בצורה טובה לתכונות הפנים.
  • עיצוב שיער – סטייליסט מעולה הוא כזה שיסייע ללקוח בהתאמת תסרוקת נכונה עמה הוא יוכל להסתדר בקלות בחיי היום יום. בנוסף סטייליסט טוב יסייע גם בעיצוב מראה הגבות בהתאמה למבנה הפנים.
  • סטיילינג לאירועים – סטייליסטים מבצעים גם שירותים חד פעמיים של סטילינג המתאים לאירועים מיוחדים.
  • סטיילינג לגברים– גברים כיום נראים לא פחות טוב מנשים וחלקם משקיעים את כל כולם במראה החיצוני שלהם. בשל כך ובאמצעות סטייליסטית ניתן לבצע שיוניים והתאמות למראה הכללי.
  • סטיילינג לנערות – באמצעות שירותי סטיילינג לנערות, יכולות נערות לצבור בטחון בחיי היום יום, למצוא את הבגדים שמאפשרים להן אמירה ייחודית, וליהנות מדימוי עצמי גבוה יותר תוך עבודה עם נתונים קיימים והעלאת הביטחון העצמי.

>>> חולמת להיות סטייליסטית? תרשמי לקורס סטיילינג!

אז אם אתם רוצים להתחיל לשנות, להראות טוב יותר וליהנות ממראה מותאם ומשולם – זה הזמן למצוא סטייליסטית מקצועית ואיכותית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *