אחסון דירה מבלי לשבור את הכיס

מעבר של דירה הוא אירוע שמצריך תכנון ארוך כך שכל מה שצריך לקרות יתרחש על פי המתוכנן. בדרך כלל יש בית חדש שמוכן לקבל את כל החפצים והרהיטים כך שלא צריכה להיות כל בעיה. המובילים מגיעים ומעמיסים את כל הציוד על משאית ובזה תם הסיפור. אך מה נעשה במידה ואין לנו לאן להעביר את החפצים. ישנם מקרים בהם עלינו לפנות בית או דירה אך המקום החדש עדיין לא מוכן לאחסון של הדברים. גם במקרה של שיפוץ נתקל בבעיה שכן לא יהיה לנו היכן להיות עד שיסתיים השיפוץ. במקרים כאלו יהיה עלינו למצוא מקום לאחסן את הציוד.

איך למצוא מחסן בזול

על מנת לבחור במקום המשתלם לכם ביותר ישנם כמה דברים שכדאי לברר. מומלץ שלא לקחת את ההצעה הראשונה שתקבלו ולבצע סקר שוק קטן:

  • יש לבדוק את הביטוח של חברת האחסנה. זאת על מנת לדאוג לפיצוי במקרה של פגיעה ברכוש שלכם.
  • יש לבדוק את הביטחונות השונים שיש לחברה.
  • יהיה עליכם לבדוק את רמת הניקיון במקום. כדאי לערוך סיור במקום ולוודא שהוא נקי ומסודר.
  • מומלץ לברר גם אודות ההדברה במקום האחסון, מזיקים עלולים לגרות נזק גדול לציוד שנמצא במחסן זמן רב. עכברים, עש וחרקים נוספים ישמחו לאכול מהציוד שלכם.
  • חשוב מאוד לבדוק את כל אמצעי הבטיחות במקום. יש לוודא שיש מצלמות במקום ושמתקיימת שמירה 24/7 .
  • בנוסף כדאי לברר היכן נמצא המחסן שכן בוודאי תרצו לבקר בו מידי פעם על מנת לבדוק את מצב הציוד או לקחת משהו מהמקום.

כמה זה עולה

המחיר אותו תשלמו מורכב מכמה גורמים. הגורם הראשי הוא כמות הציוד שיש לכם לאחסן. אם מדובר על תכולה של שניים עד שישה קוב ניתן להשיג שירותי אחסנה ב120-180 ₪ לחודש. כמות כזו מאפיינת דירה קטנה יחסית ודירת ארבעה חדרים תעלה לכם הרבה יותר. הפרמטרים הנוספים הם רמת האבטחה, הניקיון ועוד גורמים שונים שיכולים להעלות או להוריד את המחיר. הכי חשוב לא להתפשר על רמת האחסון מקום שכן מדובר על הציוד שלכם.

למידע נוסף על מחסן זול היכנסו לאתר ריבוע פתרונות אחסון.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *