צילום סטילס – מדוע הוא עדיין חשוב?

בימים בהם כל אחד מאיתנו יכול להיות צלם בזכות מכשיר הסלולר שבידיו, וכל אחד מאיתנו יכול לצלם סרטונים בעזרת הפלאפון, זה רק הגיוני שנשאל את עצמנו, למה אנחנו צריכים להזמין לאירועים מסוגים שונים כמו חתונות או בוק בת מצווה, צלם שמתמחה בצילומי סטילס.

היינו יכולים לחשוב ולהעריך, שצילום סטילס ייעלם מהעולם או לפחות צלמי סטילס כבר לא ימצאו עבודה, בטח לא בכמות שהם מוצאים היום. הרי מה ההיגיון להזמין צלם כזה לאירוע, אם כל אחד מהאורחים או בכלל, יכול לשלוף מכשיר סלולר ולצלם, אם כל אחד יכול להביא מצלמה דיגיטלית ולצלם.

באתר magnetli.co.il תוכלו להזמין שירות צילום מגנטים

נכון, יהיו שיגידו שגם בעבר כל אחד יכול היה להביא מצלמה ולצלם, ההבדל הוא שבעבר זה היה כרוך בפיתוח של התמונות, זה היה כרוך בהשקעה כספית מסוימת. היום זה כבר לא ככה. היום כל אחד יכול להוציא מצלמה דיגיטלית עם כרטיס זיכרון, לצלם ובמקרים רבים להעביר בזמן אמת את התמונות למחשב או לאמצעים אחרים וכך כולם יוכלו ליהנות צילום סטילסמהתמונות.

התשובה לשאלה מדוע אנחנו עדיין זקוקים לשירותיהם של צלמים שמתמחים בצילום סטילס, היא מאוד פשוטה, אנחנו צריכים את המקצועיות והידע של הצלם. לא משנה כמה פעמים נצלם עם פלאפון, זה עדיין לא יהיה מקצועי כמו עבודה של צלם. יתרה מזו, המצלמה עצמה איננה באיכות דומה לזו שמחזיק הצלם. זה נכון גם לגבי מצלמה דיגיטלית רגילה.

יש יתרון נוסף לצלם מקצועי של סטילס על פנינו או על פני כל אחד מהאורחים שאוחז במצלמה בידיו והיא, צלם מקצועי זוהי עבודתו. לשם כך הוא מוזמן לאירוע. אנחנו לא היינו רוצים שאורחים יעסקו בצילום באמצע חתונה או באמצע כל אירוע אחר. היינו רוצים שישמחו בשמחתנו ושהצלם יצלם. זה בא לידי ביטוי למשל בכך, שהצלם מסוגל להגיע אל מקומות שונים ולצלם, מבלי שאיש יודע שיש מה לצלם שם. אורחים לא יגיעו לשם, כי הם יעסקו בסביבה הקרובה אליהם.

לסיכום, צילום סטילס עדיין משמעותי כי אין לו תחליף, בדיוק כמו שאין תחליף לצלם מקצועי שמופיע עם מצלמה באירוע ומצלם אותו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *