חתונות קטנות ביום שישי

חתונות קטנות ביום שישי

החלטתם להתחתן ביום שישי, חתונת צהריים ולהפיק אירוע משוגע שכולם יזכרו? מוטב שתביטו בגני האירועים הייחודיים שמציעים חתונות קטנות על הים, בבתי מלון או במקומות אחרים, שלא נחרשו בליין החתונות הרגיל.

מדוע חתונת צהריים מתאימה לכולם?

חתונת צהריים מאפשרת לאורחים שלכם להנות מכל העולמות, גם להגיע לאירוע וגם להנות מהתנאים. היום לא נראה כמו מרוצה מהעבודה אל המקלחת, ומשם אל הכביש, והאירוע עצמו לא נראה כאילו אנשים נתלשו מהעולם שלהם, הישר אל רחבת הריקודים. האירוע נראה כמו ערב שהוא חגיגת אהבה גדולה ונהדרת.

חתונות קטנות ביום שישי

אם אתם תוהים לגבי האוכל, השירות או הסדרי המקום, תופתעו לגלות שכבר רבים גני האירועים היום שמציעים חתונות צהריים בשישי ומיומנים בשירות זה. ולכן, כל האפשרויות פתוחות, ממש כמו בכל ערב אחר, רק עם איכות השמש ותפאורת היום והאופק, שזו סיבה למסיבה בפני עצמה.

גני אירועים על הים

גני אירועים על הים, העורכים חתונות קטנות ביום שישי, מציעים לכם את עסקת החבילה של חייכם. האירוע שבו אתם חוגגים את האיחוד ביניכם, יהפוך להפקה שתשלב את כל התענוגות שאנו מכירים, פלוס הנוף עוצר הנשימה של הים. לאורך מישור החוף כולו, תמצאו גני אירועים אל מול הים התיכון שמציעים לכם עסקת חבילה זו, באווירה ייחודית שלא כדאי לפספס. השירות המקצועי, הרמה הגבוהה, הקייטרינג האיכותי ביותר, ובמחיר המשתלם ביותר, יחד עם נוף לים, מה לא תקחו?

גני אירועים במלונות או וילות בוטיק

עוד אפשרות נהדרת היא לערוך את החתונה של חייכם במלון או בווילת בוטיק. מקומות אלו ערוכים לחתונות קטנות, ומדובר באופציה נהדרת. האינטימיות והחמימות, קוסמות גם בין ארבע קירות, עם מרפסות ודשאים עטופים בנוף. האורחים מרגישים טוב, ואתם מגישים להם את הטוב ביותר, וביחד, האווירה שרציתם ביום המיוחד שלכם מתאפשרת.

חתונת שישי בצהריים היא אופצייה נהדרת, ויכולה לכלול אחריה גם לינה ועוד רעיונות יצירתיים. אתם, הזוג המאושר, תוכלו להתענג על יום מנוחה לאחר מכן, בלי רגשות אשם, ולהתרגל להגדרה החדשה והמאושרת שלכם כזוג נשוי טרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *