דלתות שלייפלק

מהן דלתות שלייפלק?

דלתות שלייפלק הינן דלתות אשר נצבעו בשיטת שלייפלק, שיטה המאפשרת ציפוי איכותי ומקצועי. ניתן למצוא היום בשוק שיטות ציפוי שונות, כגון ציפוי פורמייקה, ציפוי פולימר ועוד, אך אין ספק כי צביעת שלייפלייק נחשבת לשיטת הציפוי המועדפת ביותר בתחום של דלתות מעוצבות. בזכות השיטה הזאת, ניתן ליהנות מדלתות בעלות חזות נקייה ויוקרתית יותר. דלתות שלייפלק נהנות מרמת עמידות גבוהה ומאפשרות אטימות ברמה טובה. מדובר על שיטת ציפוי יוקרתית, המאפשרת לחדש את מראה הדלת באמצעות צביעה מחדש במידת הצורך. צביעת שלייפלק מתאימה במיוחד לדלתות העשויות מעץ, היא מאפשרת לצבוע את הדלת במגוון עצום של גוונים שונים. כמו כן, ניתן לבחור בין מראה מבריק לבין מראה מט, טקסטורה חלקה וקטיפתית או מרקם גס יותר.

דלתות שלייפלק

דלתות שלייפלק – מה כל כך מיוחד בהן?

קודם כל, חשוב לציין כי על מנת לייצר דלת במראה מט, יש צורך לצבוע אותה בחדר צבע. מדובר על חדר אטום ומבודד סטרילית, המאפשר בקרה מוחלטת על תנאי הלחות והטמפרטורה השוררים במקום. בצורה כזו, ניתן לצבוע את הדלת ולאפשר לצבע להתייבש בטמפרטורה גבוהה, ללא שום סיכון להידבקות של חלקיקי אבק ולכלוך לצבע הרטוב. בסיום התהליך מתקבלת דלת מושלמת בעלת צביעה אחידה ומרקם חלק. מדובר על שיטת ציפוי מתקדמת ביותר, אשר מאפשרת לייצר דלתות ברמת הגימור הגבוהה ביותר. ניתן לצבוע את הדלת בכל גוון, בהתאם לבקשת הלקוח, תוך כדי התאמת הדלת לעיצוב הכללי של הבית. ניתן כאמור לבחור במרקמים שונים, מידת ברק משתנה ומידת בהירות בהתאם לטעם האישי.

לסיכום, דלתות שלייפלק נחשבות לדלתות איכותיות ובעלות רמת הגימור הגבוהה ביותר. מדובר על דלתות שעברו ציפוי מיוחד, אשר מתבצע בתנאים מסוימים וברמת מקצועיות גבוהה ביותר. דלתות עץ זקוקות להתאמה של צבע, בהתאם לסוג העץ שממנו הן עשויות. כאשר מדובר על דלת מעץ מלא למשל, יש צורך להשתמש בצבעים שאינם אטומים, על מנת לאפשר לעץ להמשיך לנשום ובכך להתאים את הצביעה לתהליכי הכיווץ וההתנפחות הטבעיים שלו. שימוש בצבע שאינו מתאים, עלול לגרום להופעה של סדקים וחריצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *