שעוני כסף או זהב

שעוני כסף או זהב: איך להתאים את השעון הנכון

שעוני כסף וזהב זו קטגוריה בפני עצמה שמכילה אלפי סוגי שעונים חלקם מותגים יקרים מאוד שיכולים להגיע לעשרות אלפי דולרים עבור שעון אחד.

יש כמובן רמות שונות של מחירים בהתאם למותג ולעיצוב של השעון, אולם זו קטגוריה יקרה יחסית בגלל השילוב של חומרים יקרי ערך כמו זהב וכסף.

בקטגוריה זו נכללים גם שעונים מצופים ביהלומים או אבני חן יקרות. אלו בדרך כלל מעלות את המחיר של השעון למחיר מפולפל שרק עשירים יכולים להרשות לעצמם.

אבל נניח והחלטתם לרכוש כזה שעון, איך בוחרים את השעון המתאים לכם? יש כל כך הרבה סוגים איך תדעו מה לבחור? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

שעוני כסף או זהב:

אם אתם רוצים לבחור שעונים לנשים בצבע כסף או זהב, צאו מנקודת ההנחה הבאה, יש את כל הסגנונות שאתם רוצים. כן, אמנם שעונים עם רצועת עור מכסף או זהב פחות מצויים, כוונתנו היא להדגיש את העובדה שאתם לא בהכרח חייבים לקחת שעון מגושם בגלל שהוא זהב או כסף, יש דברים מאוד עדינים היום שתוכלו למצוא של מותגים שונים.

לכן, הדבר הראשון שכדאי לשים לב זה שאתם מתחברים לצורה, למשקל ולמראה הכללי של השעון. נסו "לנטרל" את מרכיב הזהב והיהלומים אולי שיש על השעון ותסתכלו עליו רגע איך שהוא, הייתם קונים אותו כשעון פשוט? אם התשובה היא כן, אתם יכולים להתקדם.

כיום אנשים רבים לא מתחברים לזהב, אבל עדיין הם רוצים זהב ולכן הם בוחרים בזהב לבן שזו גם אופציה לא רעה.

לסיכום וסיום, אם אתם רוצים לבחור שעונים בצבע זהב לגברים או כסף, עליכם למצוא קודם כל סגנון שעון שאתם רוצים ורק אחר כך לחשוב על הזהב או הכסף של הציפוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *