איטום חלונות בגובה

איטום חלונות בגובה – לא עבודה שתרצו להתעסק איתה

ניקוי חלונות זהו דבר שאי אפשר לבצע לבד בגובה, מהסיבה שאין את הציוד המתאים לכך, לדוגמה ציוד סנפלינג שדורש גם הסמכה ורישיון על מנת להשתמש בו. אך בכל זאת צריך לבצע ניקיון של החלונות הללו, וכן, מי יבצע אותם? למען מטרות אלה, יש חברות ואנשי מקצוע מיוחדים שמתעסקים באיטום חלונות בגובה וניקיון שלהם, ומתמחים  בעבודות בגובה. אלו דברים שלא תרצו להתעסק איתם בעצמכם

איטום חלונות בגובה

סכנת חיים

האנשים שמוסמכים לעבודה בסנפלינג הם אנשים שעשו הכשרה מיוחדת לכך, ולכן הסיכוי שהם יפלו מהמקום הוא נמוך מאוד. בנוסף, הציוד שיש ברשותם הוא ציוד מקצועי ואיכותי, שעובר בדיקות מקיפות לפני בכלל המתקנים שנועדו לבדיקות אלה. אם לציוד יש חשש כלשהו שהוא עלול להיקרע ולהיפגם, ולגרום לסכנת חיים, הוא יוצא משימוש במידי. השכר לאנשים אלה הוא גבוה בגלל שהמון אנשים לא מוכנים לסכן את חייהם בעבודה שכזאת, כמו אנשים שסיימו את שירותם הסדיר בצבא, וחותמים קבע על מנת להמשיך לשרת בשירות קרבי שמסכן את חייהם מבחירה, משכורתם עולה.

למה צריך לבצע איטום לחלונות?

חלונות ללא איטום יוצרים מספר בעיות:

  • חדירת מים – מכירים את המשפט מים שקטים חודרים עמוק? אכן מים שחודרים דרך פרצה מסוימת, לא רק שהם מרטיבים את החלל הפנימי, אלא גם מגדילים את הפרצה במידה והיא בגלל גומי בלוי.
  • חדירת רוח – חדירה זו יוצרת בעיות באיזון הטמפרטורות בחדר, ואף מביאה עמה את האוויר מבחוץ שלא תמיד יכול להיות צח. במידה ויש סופת חול, אז החול יכול להיכנס גם כן פנימה.

מדוע לבצע ניקוי חלונות דרך חברה מיוחדת?

הניקוי מתבצע בצורה יסודית עם חומרים מיוחדים שכמובן לא מזיקים לאיכות הסביבה, בחירת החברה הוא גם כן קשה, אך ישנם כמה סיבות וקריטריונים לבחירת החברה הטובה ביותר:

  • מקצועיות – חברה מקצועית תשקיעה את כל מאמציה על מנת לספק את השירות בצורה הטובה ביותר, שתשאיר את החלונות ללא שריטות ונקיים.
  • תזמון – על מנת לספק את הלקוח, אסור אף פעם לאחר בזמנים, ולכן תמיד אנשי חברה מקצועיים ובעלי מסירות, יגיעו בזמן ויתנו את השירות המהיר והטוב והיעיל ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *