מערכות ישיבה פינתיים מעור או בד?

היום ניתן למצוא מגוון של מערכות ישיבה וסלונים פינתיים שמגיעים בשלל עיצובים, טקסטורות ובאיכות הכי גבוהה. סלון פינתי הוא סלון שיכול להתאים לחללים גדולים, חללים שמתאימים לאירוח של הרבה אנשים או למשפחה בת ארבעה נפשות ויותר.

בכל חיפוש של סלון שהוא פינתי תהיה הדילמה במה לבחור- עור או בד? ברור שגם לצבעים, לדוגמאות ולמבנה יש חשיבות, אבל הבחירה הראשונה שתצטרכו לקחת היא הריפוד, שכן הוא משמעותי וקריטי עבורכם כי לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות.

ריפוד סלון מבד                                                                                                                         

 ריפוד מבד יכול מאוד להתאים למזג האוויר ולכל עונה במדינתנו הקטנה. הוא יכול להתאים לחורף שכן יש בו משהו עוטף ומפנק והוא בד נעים שמתמזג עם הטמפרטורה בנעימה בחדר, הוא גם מתאים לעונת הקיץ, ריפוד שהוא מבד סופג נושם ולא גורם לזיעה. ריפוד בד יש לו מראה בעל מסר צעיר ומודרני, הוא מתאים לבתים של משפחה עם ילדים, לבתים של רווקים וגם לאנשים מבוגרים שמתרווחים להם על הספה עם הנכדים. חסרונו הוא בכך שהוא יכול להתלכלך יותר ולספוג כתמים, שאותם ניתן גם לכבס. 

ריפוד סלון מעור                                                                                                                       

ריפוד מעור הוא ריפוד שמתאים מאוד לסגנון חלל יוקרתי, הוא מעניק לחלל אווירה יוקרתית ומכתיב את הסגנון העיצובי. ריפוד מעור הוא דומיננטי ויש לו נוכחות גדולה בחלל. עור הוא ריפוד שלא נושם ולכן גם לא סופג ולא מתלכלך, אך זהו גם חסרונו, בימים חמים יש נטייה להזיע עליו.

מערכת ישיבה פינתית                                                                                                    

יתרון בולט בסלון פינתי הוא המקום הרב שהוא מציע ליושביו. בעבר הישיבה הייתה על מערכת שמורכבת משלוש סוגי ספות, היום בסלון פינתי תוכלו לקבל משטח יותר גדול ויחד עם זה תצליחו לחסוך גם במקום בחלל. כמו כן, ניתן לזהות את הטרנד של שילוב מערכות ישיבה פינתיות יחד עם מגוון של אביזרים של ריהוט משלים כמו כורסאות, הדומים, כריות וכל מה שמעניק מראה ייחודי ומודרני.

לא משנה מה תהיה ההחלטה שלכם הסופית – ריפוד בד או עור, עדיין באמצעות סלון שהוא פינתי תוכלו להגדיל את החלל וליצור מרחב גדול יותר בכל חלל זה או אחר, ובעיקר להתרווח בנעימות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *