טלויזיה ברוסית

עד לפני שנים לא רבות, האופציה ליהנות מטלוויזיה רב ערוצית בישראל היתה מינורית. היה אומנם את הכבלים ואחר כך שידורי לווין, אך מלבדם לא היתה שום אופציה אחרת ומה שהם קבעו שיהיה בטלוויזיה זה מה שיכולנו לראות.

עם הופעת האינטרנט המצב השתנה, ויתרה מזו מנעד האפשרויות גדל והפך כמעט לאינסופי בזכות העובדה שיותר ויותר חברות חיצוניות נכנסו לתחום, בין אם זה שירותי שידור בטלוויזיה ובין אם זה שידורי סטרימר באינטרנט. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא היום אפשרות ליהנות משידורים שכוללים ערוצי תקשורת שונים מכל העולם, כולל טלויזיה ברוסית של kartinatv, לדוגמא.

אם פעם הצופה הישראלי אשר רצה ליהנות מטלוויזיה ברוסית היה צריך לבחור בין ערוץ אחד או שני ערוצים, הרי שכיום אנחנו יכולים לבחור בין מגוון רחב של ערוצים, כולל ערוצים ברוסית שמשדרים מתוך רוסיה וכן ערוצים אחרים שמשדרים מחוץ לרוסיה,  בנוסף הוא יכול ליהנות מטלוויזיה ברוסית מתורגמת, כלומר ערוצים ממקומות שונים בעולם בשפות שונות, אשר חלקם מתורגמים לרוסית. היתרון הוא, שאפשר לבחור את המסלול המועדף, אפשר ליהנות באיזה פלטפורמה שרוצים, במקרים מסוימים מדובר על אפשרויות שידור דרך הטלוויזיה, במקרים אחרים דרך האינטרנט, כל אחד בוחר את המסלול המועדף עליו.

כיצד עושים את זה נכון?

פשוט מאוד, בוחנים מה כל מסלול מציע, מה כל חברה מציעה מבחינת כמות הערוצים והפלטפורמה שהיא עובדת עליו. בוחנים כמובן את רמת הערוצים ואיכות השידור, רק בצורה כזו אפשר לבחור את המסלול הנכון, האפקטיבי ביותר עבורנו.

צריך לומר, מאחר וכל הזמן אנחנו יכולים ליהנות ממסלולים חדשים וייחודים, אין סיבה לבחור מסלול אחד ולהתחייב עליו לאורך שנים רבות, אפשר לבחור מסלול ולהחליט לדבוק בו עד שמסלול אחר הופך להיות הרבה יותר אפקטיבי. 

כאן צריך גם לומר, אפשר לבחור כמה מסלולים במקביל, אם מסלול אחד עובד דרך האינטרנט ומסלול אחר דרך מכשיר חלופי. אך צריך לבדוק האם יש כפילויות בערוצים והאם זה אכן משתלם. ביחס לזמן שמעוניינים להשקיע וביחס לאפיקים בהם רוצים להשתמש על מנת ליהנות מאותם ערוצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *