החלפת שקע טעינה לאייפון 7

החלפת שקע טעינה לאייפון 7 אצל טכנאי מיומן

אחת התקלות המוכרות והנפוצות ביותר באייפון היא בעיה בשקע, אך לא תמיד יודעים מה מקור הבעיה והדבר הראשון שחושבים עליו זה שהאייפון כבר לא תקין ויש להחליפו במהירות ולרכוש חדש, אז במקום לרוץ ישר אל חנות האייפוניים והסלולר הקרובים למקום המגורים, חכו רגע זה לא מחייב כי מדובר בתקלה שאי אפשר לסדר ואולי בסך הכל שקע הטעינה אינו תקין וניתן בעזרת מעבדה למכשירים סלולריים מקצועית ואמינה לתקן את הבעיה.

החלפת שקע טעינה לאייפון 7

לדעת בוודאות מה הנזק

איך יודעים כי מדובר "רק" בהחלפת שקע טעינה , ואם יש לכם אייפון 7 האם כל סוגי השקעים מתאימים ? ובכן בדיוק בשביל זה חשוב מאוד להיעזר בשירות מקצועי ואמין של חברה המתמחה בתחום הסלולר ומדוע? ראשית הם יידעו בדיוק מה מקור התקלה, יאתרו אותה במהירות ולא יגידו לכם שאתם חייבים להחליף ולרכוש אייפון 7 חדש, טכנאי מיומן בחברה מקצועית יידע לבדוק בפרטי פרטים את הנזק ויכול להעריך מה העלות של אותו נזק.

במעבדת טלפונים ואייפונים מקצועית לא רק השירות הוא מקצועי , אמין ומסור אלא גם יש אחריות במידה והתקלה חוזרת , או צצה עוד תקלה תמיד יהיה למי לפנות ולקבל מענה מיידי.

לכן גם אם מבינים קצת באייפונים , לא מומלץ לתקן אותם לבד , עדיף שבעל מקצוע מיומן ומקצועי יבצע את התיקון , כך גם מתפנה לכם זמן ואתם יכולים להיות רגועים שהאייפון 7 שלכם מקבל את מלוא תשומת הלב והטיפול הראוי והמושלם- שבסופו של דבר הוא יוצא בריא ושלם ואתם יכולים להמשיך לדרככם.

עבודת הטכנאי המקצועי

לפני שהטכנאי המקצועי מפרק את האייפון לגורמים , הוא קודם כל מנקה אותו היטב, יכול להיות שאריות אבק או לכלוכים קטנים שלא רואים, הטכנאי המקצועי עובד ביסודיות ובדייקנות בעזרת מברשת זעירה ומנקה בעדינות את שקע הטעינה , ורק לאחר מכן מתחיל בעבודה. החלפת שקט טעינה לאייפון 7 אצל טכנאי מיומן מצריכה ידע וניסיון, שכן הוא צריך לעבוד בזהירות רבה על מנת לא לפגוע בחלקים אחרים במכשיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *