גיל מומלץ להשתלת שיער

גיל מומלץ להשתלת שיער

גברים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם נשירת שיער וקרחות מגיל צעיר. יש כאלה שחווים את זה כבר אחרי הצבא, יש כאלה שחווים את זה בשלבים מאוחרים יותר, הרבה לפני שהם מצפים לכך, מן הסתם. 

מאחר ועבור לא מעט גברים, שיער נחשב לדבר חשוב, לדבר משמעותי מבחינה אסתטית, הרי שהם מחפשים דרכים כיצד להתמודד עם הבעיה כמו כאן. במקרים מסוימים, ניתן להתמודד עם נשירת שיער בעזרת תכשירים ואמצעים שונים, בין אם זה באופן זמני ובין אם זה באופן קבוע. הבעיה היא, שלאורך זמן, יהיה נכון יותר לבצע טיפולים הרבה יותר מתקדמים, הרבה יותר משמעותיים ורציניים, דוגמא השתלת שיער. 

טיפול השתלת שיער, כפי שאנחנו יודעים, מאפשר לקחת שיער מאזורים צפופים ולהשתיל אותו באזורים דלילים בקרקפת, בין אם זה בחלק המרכזי ובין אם זה בחלקים אחרים בראש, כולל במפרצים. הטיפול נעשה על ידי רופא שמתמחה בכך, באמצעות אמצעים ומכשירים מתאימים. כיום נהוג לעבור טיפולי השתלות שיער בישראל וכן בטורקיה, שם מדובר על תעשייה מאוד משגשגת ומצליחה. לא מעט גברים ישראלים טסים לשם, לצורך כך.

מאיזה גיל אפשר ורצוי לעשות השתלת שיער

כמו בלא מעט מקרים, גם בתחום של השתלת שיער ראו באתר https://drzrian.co.il, יש גיל מינימום שמתחתיו הרופאים לא ממליצים ולא מוכנים לבצע טיפולים. בכל מה שקשור להשתלת שיער, הרי שמדובר על גיל עשרים. 

החל מגיל עשרים ומעלה, אפשר להתחיל לדבר ולחשוב על השתלת שיער, אך זה לא מבטיח בהכרח שהרופאים ימליצו לבצע את הטיפול, בעיקר מסיבות אסתטיות וכן מתוך הבנה, שאין צורך בכך? 

הסיבה שמתחת לגיל עשרים רופאים לא מוכנים לבצע את הטיפול, נובעת מכך שהשיער עדיין בצמיחה ואין סיבה להתחיל ולעבור טיפולי השתלות. 

חשוב להדגיש, למביטים מהצד זה אולי נראה חסר היגיון לעבור טיפול כזה, גם בגיל עשרים או שלושים, שכן מדובר על מטופלים צעירים בסך הכל, אך צריך לזכור, שאובדן שיער והתקרחות בכלל, יכולה לגרום נזק לדימוי העצמי, יכולה לפגוע בתחושת הביטחון דווקא בשנים הכי טובות והכי חשובות של המטופל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *