ריהוט כפרי

מאפיינים של ריהוט כפרי

ריהוט כפרי הוא אחד הטרנדים החמים שיש להם נוכחות בחללים רבים. זה מתאים למטבחים, משרדים, מסעדות ובכל מקום אפשרי אחר. העובדה שהריהוט הכפרי מכיל בחובו יתרונות ומאפיינים כה מיוחדים, ראו באתר, מביא לכך שהוא אוהד על האנושות ונבחר פעם אחר פעם. כן, מדובר על עיצובים מסורתיים בניחוח ישן. אבל הגישה הוינטאג'ית והאהבה לכל הישן שהיה מוכר לפני עשרות שנים, מביא לכך שהרהיטים הכפריים מגלים נוכחות רבה בימינו.

מה מאפיין את הריהוט הכפרי?

  • חומר גלם טבעי – המאפיין הראשון של הריהוט הכפרי הוא חומר הגלם ממנו מייצרים את הרהיט. לרוב יבחרו עבור הייצור של הרהיט חומרי גלם קרובים ככל האפשר לטבע. העץ המלא הוא אחד החומרים הפופולאריים שמשמשים עבור רהיטים מעוצבים שכאלה.
  • גילופים ועיטורים – הריהוט הכפרי עושה שימוש מעודן בעיטורים שונים. לרוב הם יופיעו על דלתות הארונות או על גב המיטה וכדומה. הגילופים הללו נעשים ביד אמן והם נותנים עומק לרהיט. כמו כן הם מהווים מרכיב מרכזי בעיצוב הרהיט.
  • שילוב צבעים – כאשר מעצבים חדר בסגנון כפרי, לרוב נשלב צבעים נוספים לצד צבע דומיננטי מרכזי. שילוב הצבעים יכול להיעשות ברהיט עצמו, אך ניתן לשלב את הצבעים גם באקססוריז שבחדר. לדוגמה, ידיות ארונות, מצעים, פרחים או כל אביזר אחר שמכניס את הצבעוניות למקום. בעיצוב מטבחים כפריים תהיה נוכחות לצבעוניות באיורים מאפיינים ואריחים מעוצבים בסגנון כפרי.
  • שילוב אלמנטים עכשוויים – אמנם בבסיס הריהוט הכפרי נחשב לפשטני וחסר התחכמויות. אבל אין זה אומר שכיום מעצבים את המטבחים הללו באופן זה. כי אפשר בהחלט לשלב במטבח בעיצוב כפרי פטנטים ופרזול מתקדם שמשלב את הקדמה הפרקטית במטבח הכפרי שלנו. נוצר שילוב מיוחד של מראה כפרי לצד פרקטיקה עכשווית.
  • חמימות – העיצוב הכפרי חותר להכניס חמימות לתוך החלל. החמימות הזו נובעת מצבעים כהים, מהחומרים הטבעיים וגם מסגנון העיצוב. החמימות הזו הינה מאפיין מרכזי שנועד למלא את החלל בתחושה של משפחתיות ונעימות. המציאות מוכיחה כי חללים כפריים הם אהובים ומזמינים, הם יוצרים הווי משותף ושעות של הנאה ובילוי נעים. אכן, סיבה לבחור בריהוט כפרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *