משרד פטנטים בישראל

משרד פטנטים בישראל

לא מעט בני אדם חושבים מדי פעם על מוצרים שעדיין לא נוצרו ויכולים להיות בגדר המצאות מהפכניות. בעוד שלא מעט בני אדם אינם עושים שום דבר מהותי עם הרעיונות שלהם, ישנם בני אדם המעוניינים להוציא את הרעיון המהפכני שלהם לפועל וליצור ממנו פטנט. תהליך רישום פטנט הוא תהליך ארוך טווח ולכן, עליכם להיאזר בסבלנות רבה. אך מעבר לסבלנות, חשוב מאוד להיעזר בליווי מקצועי של אנשי מקצוע המכירים את תחום רישום הפטנטים בישראל ובעולם ויוכלו לסייע לכם לרשום את הפטנט שלכם בהצלחה.

משרד פטנטים בישראל

מהו תהליך רישום פטנט?

תהליך רישום פטנט הינו תהליך אשר במסגרתו ראשית כל, יש לרשום את כל הפרטים הרלוונטיים לפטנט שלך, בטרם אתה מגיש את הבקשה. הפרטים הללו כוללים את שם הפטנט, מהות הרעיון וכיצד הוא יצא לפועל במידה ואכן יהיה אישור לרישום רעיון או מוצר זה כפטנט. לאחר רישום רעיון שלך, בטרם אתה מגיש את הבקשה לרישום פטנט לצורך קבלת האישור הרלוונטי, יש לבדוק ולוודא בכל הפלטפורמות האפשרויות כי הפטנט אשר חשבת עליו, לא נרשם כבר בעבר כפטנט. תוכל כיום לבדוק במאגר פטנטים הזמין לעיני כל באינטרנט, האם הפטנט שחשבת עליו כבר מצוי וקיים. אולם, במידה ואתה מעוניין לוודא זאת בצורה מוחלטת, כדאי שתיעזר באנשי מקצוע המתמחים בחיפוש פטנטים דומים או זהים הקיימים לשלך. במידה ופטנט כשלך אינו קיים, זהו הזמן להגיש את הבקשה לרישום פטנט.

להיכן מגישים בקשה לרישום פטנט בישראל

אם אתה מעוניין שהפטנט שלך יוכר בישראל, עליך להגיש את הבקשה לרישום פטנט למשרד עורך פטנטים בישראל. משרד הפטנטים הממוקם בירושלים, אחראי על בחינת הפטנט שלך בתהליך שאורך לפחות כ3 שנים. בתום תהליך זה, אם מחליטים במשרד לתת אישור עקרוני להחלטה, מדובר על אישור למשך כ3 חודשים בהם הפטנט מוצג לציבור וכל אדם אשר יש לו התנגדות לפטנט זה מכל סיבה כזו או אחרת, יכול להגיש אותה למשרד. במידה ואין התנגדות, הפטנט שלך יוכר כפטנט ויקבל את האישור הנדרש לו לכך ממשרד הפטנטים. למשרד הפטנטים בישראל ישנה חשיבות מכרעת בתהליך רישום כל פטנט בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *