השכרת משרדים במרכז

השכרת משרדים במרכז העניינים – מדוע זה חשוב?

כאשר אנו רוצים לשכור משרד, בין אם משרדים לטווח קצר (דבר שמאד נהוג כיום וזאת בשל החסכנות שטמונה בכך) ובין אם לטווח ארוך, אנחנו רוצים להיות במרכז העניינים. אבל מדוע כה חשוב להיות במקום מרכזי כאשר אנו שוכרים משרד? כל התשובות לכך בהמשך.

ישנן מספר סיבות עיקריות לכך שאנו רוצים להיות במרכז העניינים כאשר אנו שוכרים משרד:

  • קרבה לתחבורה ציבורית – הסיבה הראשונה היא היכולת להגיע אל המשרד בקלות. כאשר אנו שוכרים משרד שאינו מבודד או מרוחק, אנחנו יכולים להגיע איליו בקלות. משרד שקרוב לאוטובוס, לרכבת, למוניות שירות ולכבישים ראשיים, המשרד הינו נגיש יותר וקל יותר להגיע איליו. עם זאת חשוב גם לשוכר משרד שיש לידו שפע של חנייה.
  • קרבה למסעדות, בתי קפה ומרכזי קניות – עוד אחת מהסיבות למשרד שבמרכז העניינים הוא הצורך להיות קרובים להכל! משרד שקרוב למסעדות קניונים, לדואר, ובתי דפוס, מקל עלינו את החיים. משרד כזה עוזר לנו לבצע את כלל המטלות שלנו וגם עוזר לנו ליהנות מהפסקות טובות יותר ובאמצעותו אנחנו פוגשים ומכירים אנשים חדשים וגם נהנים יותר ביום העבודה שלנו.
  • יצירת קשרים חדשים – כאשר המשרד שלנו קרוב יותר למרכזי הייטק לאוניברסיטה, לפארק מדע ועוד אנחנו יכולים ליצור קשרים עסקיים חדשים. בעזרת הקרבה שלנו לכל מה שקורה אנחנו יכולים ליצור את הקשרים העסקיים שלנו, ומכאן להתפתח יותר מבחינה עסקית.
  • יותר עובדים המצטרפים למשרד – כאשר אתם שוכרים משרד במיקום מרכזים קל לכם יותר לגייס עובדים. כאשר המשרד אינו ממוקם במקום שכוח אלף יותר עובדים רוצים לעבוד אצלכם, ואתם לא צריכים לדאוג לנסיעות יקרות והוצאות גבוהות על החזקת רכב.

לסיכום השכרת משרדים במיקום מרכזי, בין אם מדובר על open space שבו שוכרים חלל שעתי עם חדר ישיבות בו תרצו לקיים ישיבה חד פעמית עם צוות לפי שעה, מקום לסדנאות,  משרד איליו אתם מגיעים כמה פעמים בחודש או משרד אותו תשכרו לכל השנה, חשוב שהמשרד שלכם יהיה במקום בו תרגישו נעים ונוח לעבוד והוא יהיה במקום תוסס ומרכזי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *