בית ספר לנגינה

בית ספר לנגינה

אנחנו רואים את כוכבי הרוק והמוזיקה בטלוויזיה ולפעמים מתחשק לנו להיות כמותם, ולמען האמת אין שום סיבה שלא נלמד לנגן על כלי נגינה אחד לפחות. ידוע כי נגינה עוזרת לפתח את החושים ואת המוח ומי שלומד לנגן רק מרוויח מזה עוד כישורים ומיומנויות, מלבד התחום הנפלא והצלילים שהוא נחשף אליה ולומד לשלוט בהם. מתחם המוזיקה רוקסטאר www.rockstar.org.il מציע לכם לימודי נגינה, פיתוח קול והלחנה במתחם המוזיקה ברמת אביב ג' בקאנטרי קלאב, שבו בית ספר לנגינה שמתאים לכל הרמות ולכל כלי הנגינה האפשריים. המורים המלמדים שם באים מבתי הספר הטובים ביותר והם מציעים לכם את המומחיות המובהקת שלהם בכל כלי נגינה. נוסף על כך, תשמחו לדעת כי אפשר ללמוד גם פיתוח קול למי שאינו רוצה ללמוד לנגן אלא במיתרי קולו. גם זוהי נגינה מסוג אחר וכזאת שמחייבת שליטה מצוינת הם בתווים ובתיאוריה והן בזמרה למעשה.

נגינה עם רוקסטאר

למה ללמוד נגינה, פיתוח קול והלחנה?

  • לימוד נגינה על כלי נגינה כלשהו מפתח מאוד את החושים והיכולות שלנו ומבטיח לכם גם שליטה טובה במוטוריקה עדינה, בפיתוח חשיבה לוגית ומתמטית ושליטה בקואורדינציה שלכם. זה נפלא ללמד ילדים קטנים מוזיקה משום שהם לומדים כך לפתח את המיומנויות שלהם.
  • לימודי נגינה מחייבים משמעת עצמית ואימונים של שעות, מה שמוסיף לכל מי שלומד מוזיקה ונגינה לאופי ולאישיות במיוחד אם מתחילים זאת בגיל צעיר.
  • אם אתם בעלי כישרון נגינה ואוזן מוזיקלית טובה, חבל לחכות עד גיל מבוגר וכדאי להתחיל כבר כעת בלימודי נגינה מהנים. ככל שמתחילים ללמוד נגינה בגיל צעיר יותר כך השליטה בכלי הנגינה גדלה והיא הופכת לחלק טבעי מהחיים.
  • נגינה אפשר להתחיל ללמוד בגיל מבוגר יותר אז אל תעצרו את עצמכם והרשו לעצמכם ללמוד אפילו מרמת מתחילים. בבית הספר לנגינה תמצאו מורים מצוינים גם לרמת מתחילים.
  • פיתוח קול הוא המקצוע שבאמת אפשר ללמוד בכל גיל ולכל מטרה, גם כדי לשיר לעצמכם וגם כדי להקליט שירים שאתם אוהבים. אל תהססו לפרגן לעצמכם שיעורי פיתוח קול אצל הטובים ביותר ברוקסטאר.
  • לימודי הלחנה הם לימודים שמשלבים תיאוריה רבה עם נגינה מעשית והם מיועדים למתקדמים שרוצים לדעת יותר ולהבין מוזיקה לעומק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *