מזנוני לואי

מזנוני לואי

מזנוני לואי, הינם מזנונים עתיקים, פורמליים, מרשימים ואלגנטיים, שנוצרו במאה ה- 18, ה- 19 ובראשית המאה ה- 20 באירופה. חלקם עם שיש מדהים, אחרים עם תליוני ברונזה המשתמשים באגוזי עץ אקזוטיים, עצי מהגוני ועוד.

מזנוני לואי – עולם עיצובי חדש ישן

המזנון הפורמלי העתיק כמו של מזנוני לואי, הוא הדרך מושלמת ליצור מרחב ביתי שנשען על כרעי שנות עבר מפוארות כמו בנוצרו במאה ה- 18 וה- 19. כך, תוכלו להפוך את הבית שלכם למקום שהרבה יותר כיף לחיות בו.

קצת על מזנוני לואי

המזנון של לואי החמישי היה פעם רהיט לאחסון כלים, מצעים או כלי אוכל. הוא נמצא בבית במטבח או בחדר האוכל. לכל עידן יש קישוט משלו מבחינת ריהוט לבית, המבדיל אותו מרהיטים של שנים אחרות ומייחד אותו עם אותה המאה. 

גימור ארון בגדים או מזנון, שונה מסגנון אחד למשנהו. לפיכך, בכל הנוגע לסוג המזנון שאותו נרצה לבית שלנו, חשוב מאוד להתאימו לשנתון שבו אנחנו מעצבים את כל רהיטי הבית. כך רהיטי הבית ישתלבו טוב יותר יחד עם רהיטי עבר המתאימים להם יותר.

חשיבות המזנון לבית

מרחב המזנון, הוא אזור חיוני למטבח או לחדר האוכל שלכם. מזנונים תמיד  קודמים לארונות מובנים ויכולים להוות תוספות יפות לעיצוב הבית שלכם. הם משתלבים במיוחד עם נושאי עיצוב פנים ויקטוריאניים, כפריים או אפילו עלובים ממש.

עלות מזנון לואי?

ישנם סוגים רבים של מזנוני לואי, חלקם מזויפים וחלקם עשויים מהחומרים היקרים ביותר, כאלה שמדמים את סוג המזנון למקור.

סיבות אלה ואחרות, יכולות להעלות או להוריד את המחיר של המזנון, כך שתצטרכו לשים לב על איזה מזנון אתם מוציאים את הכסף שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *