מדפסות לייזר

מדפסות לייזר או טונר? יתרונות וחסרונות

מדפסות לייזר
לא בטוחים איזו מדפסת כדאי לכם לרכוש? אנו מבינים לליבכם. רכישה של מדפסת חדשה, במיוחד בעידן של היום, זו משימה לא פשוטה בכלל, וזאת בשל המבחר הבלתי נגמר של דגמים שנמכרים בשוק. דבר אשר יכול לגרום לבלבלול ותסכול רב בקרב כל אחד מאיתנו. במאמר הבא נדון אוודת היתרונות וחסרונות של מדפסות לייזר טונר, ונדון אודות ההבדלים ביניהם, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ובעלת ידע מקדים לפני שאתם בוחרים לרכוש מדפסת כזו או אחרת.

מדפסות לייזר – מה כדאי לקחת בחשבון?

כאש מדובר על היתרונות של מדפסות לייזר שנמכרות בחנות לייזר ליין, ניתן לומר שאלו שעומדים בראשן הן מהירות הההדפסה הגבוהה והעובדה שמחירן של המדפסות הללו נמוך במיוחד וזהה כמעט באופן מוחלט למחירן של המדפסות שפועלות בעזרת טונר. כך שבמידה ומהירות ההדפסה זה הדבר הראשי שעומד לנגד עיניכם, אין ספק בכלל שעליכם לקחת זאת בחשבון ולקנות בסופו של דבר מדפסת לייזר.

אך עליכם להבין שאם תרצו לקנות מדפסת לייזר חדשה, בדרך כלל הדגמים זולים מדפיסים אך ורק בצבעים שחור ולבן, כך שאם הצבעים זה דבר שחשוב לכם, ואתם מתכוונים להדפיס גם בצבעים אחרים מלבד שחור ולבן, אזי אין ספק בכלל שכדאי לכם לקחת זאת בחשבון ופשוט לבחור באופציה של מדפסת רגילה, כלומר כזו שפועלת בעזרת טונר.

מדפסות לייזר

מדפסות שפועלות בעזרת טונר

מדפסות שפועלות עם טונר הינן מדפסות שנחשבות לאלו הקלאסיות, כלומר הרגילות, ואם אתם רוצים ללכת על ברירת המחדל, זו המדפסת שתעמוד לנגד עיניכם. ניתן לומר שבדרך כלל המדפסות הללו מתאפיינות במהירות הדפסה נמוכה יותר בהשוואה לאלו שפועלים בעזרת לייזר, אך לצד זאת רובן המוחלט של המדפסות הללו מסוגל להדפיס גם בשחור לבן וגם צבעוני, כך שללא ספק כדאי לכם לקחת זאת בחשבון אם אתם רוצים להדפיס דפים בצבעים ולא רק בשחור לבן.

בכל אופן, דעו לכם שיתרון נוסף שכרוך ברכישה של מדפסת טונר, הוא שהצבעים הרבה יותר זולים בהשוואה למדפסת לייזר. כיום טונרים הינם זולים למדי לרכישה וניתנים למציאה בכל חנות שניה, כך שללא ספק מדובר ביתרון משמעותי למדי. אצל מדפסות לייזר לעומת זאת, צריך להחליף את מיכל הצבע בכל פעם שהוא נגמר וזה עולה לפחות מאות שקלים, כך שמדובר בהוצאה הרבה יותר כבדה, למרות שהמיכלים הללו מספיקים ליותר זמן. כך שיש לא מעט שיקולים כלכליים שעליכם לקחת בחשבון אם אתם רוצים לבצע רכישה מושכלת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *