גורי קינג צ'ארלס למכירה

גורי קינג צ'ארלס למכירה – על מה המהומה?

לא פעם אנחנו שומעים סיפורים מצמרי שיער על אנשים שמחליטים לאסוף כלב הביתה, ואחרי כמה זמן מחליטים שזה לא בשבילם אז הם מחזירים אותו או גרוע מכך, נוטשים אותו בדרך. לצד סיפורים כאלה, אנחנו שומעים לא פעם על אנשים שרוכשים כלבים, בין אם זה מאנשים פרטיים ובין אם זה מבתי גידול לכלבים אשר מטפחים ומציעים גורי קינג צ'ארלס למכירה למשל. מדובר על כלבים גזעיים.

גורי קינג צ'ארלס למכירה

לא פעם עולה ויכוח, האם זה נכון, האם זה הוגן ומוסרי לגדל ולטפח כלבים ואז למכור אותם. אחת הסיבות שעולה שאלה זו היא, מדובר בכלבים גזעיים, הם הרבה יותר מבוקשים מכלבים מעורבים, לכן עולה תהייה, האם בכך שמגדלים ומטפחים כלב גזעי לא גורם לירידה בערך של כלבים לא גזעיים. כמו כן עולה שאלה, עד כמה היחס שנותנים לכלב גזעי במסגרת בית גידול, יכול לשנות את האופי שלו.

ובכן, לגבי השאלה הראשונה, מדובר על מצב קיים, עצם זה שמתייחסים יותר לכלבים גזעיים, לא מלמד בהכרח שאיש לא ירצה לקחת לביתו כלב לא גזעי, צריך לזכור שמדובר בכמות גדולה יותר מבחינה מספרית ולכן אין זה למשמעות אמיתית, בסופו של דבר.

לגבי השאלה על התנהגות הכלב, האופי שלו וקצת מתייחסים אליו, בית גידול לכלבים לא נועד ולא יכול לשנות את האופי של הכלב לפני מכירתו, אלא הוא נועד להעניק לו כלבים על מנת שיוכל להסתדר בחברת אנשים. כלבי קינג צ'ארלס מאוד מנוסים ונוחים עם אנשים, לא מדובר בכלבים פראיים או מסוכנים, להיפך, מדובר בכלבים מאוד ידידותיים ונעימים וזו גם הסיבה מדוע הם מאוד פופולאריים.

לעיתים דווקא העובדה שהכלב נמכר מבית גידול ולא מגורם פרטי, מטיבה עמו וכן עם מי שאוסף אותו לביתו. מאחר ובבית גידול הוא מקבל טיפול איכותי, בין אם זה בכל מה שקשור לבריאותו, אילופו ולאלמנטים אחרים. צריך לזכור, שכלב אשר מגיע מבית גידול, אז יודעים מה אילן היוחסין שלו, יודעים מה הוא עבר ואפשר לקבל אותו עם כל המידע הנדרש אודותיו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *