חברות אבטחת מידע

חברות אבטחת מידע – איך בוחרים חברה טובה?

אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לקבל אבטחת מידע בסביבה הארגונית שלכם, חשוב שתדעו כי חברות אבטחת מידע הם התשובה להגנה הטובה ביותר.

פריצות למערכות המידע, הוצאת מידע רגיש מהחברה, הונאות וגניבות מידע, ריגול תעשייתי, ועוד  -כולן פעולות שעלולות להתרחש על ידי גורמים פנימיים וחיצוניים בכל ארגון, ולכן חשוב להתגונן מפניהם וזאת על ידי בחירת חברה טובה לאבטחת מידע שתוכל להקנות לכם את הכלים הנחוצים לאבטחת המידע.

חברות אבטחת מידע

מה חברות כאלה עושות?

חברות לאבטחת מידע הן כאלה שמציעות מערכות תוכנה שמגנות על כלל הסביבה הממוחשבת בארגון, תוך שהחברות מציעות כלים מתקדמים להקלטה, ניטור ופעולות זדוניות והגנה על הסביבה הממוחשבת.

חברות טובות מאפשרות גם שירותי ייעוץ ומיקור חוץ תוך תכנו פרויקטים, פיתוח והטמעת מערכות בינה עסקים, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בכלים יעילים ונגישים עבור ראשי הארגון, והקניית מגוון פתרונות תוכנה לארגונים, משרדים, עסקים ועוד.

למה צריך לשים לב כאשר בוחרים חברה כזאת?

כאשר אתם מחפשים אחר חברה שתגן על המידע שלכם עליכם לשים לב לכמה דגשים ביניהם:

קבלת כלים מתקדמים – שימו לב כי הכלים שאתם מקבלים להגנה על מערכות המידע שלכם הינם המתקדמים ביותר.

ניהול נוח – וודאו כי אתם יכולים לקבל מערכת ניהול נוחה שמאפשרת ניטור מלא על ידי הקלטה ותיעוד ויזואלי של הפעולות השונות שנעשות בארגון, כמו גם יכולת לאסוף מידע  חכם ולקבל תיעוד מלא של פעילות בתשתיות רגישות המותאמות לכי העבודה:  Windows/Citrix/Linux

הסמכה – וודאו כי החברה מוסמכת על ידי מכון התקנים הישראלי לתקן בשירותים המקצועות, והיא בעלת תו תקן ISO 9002.

תמיכה – שימו לב כי אתם יכולים לקבל תמיכה בכל זמן.

מקצועיות – וודאו כי החברה מקצועית ויכולה לתת לכם מענה מותאם אישית.

הטמעה – עוד חשוב לוודא כי בעלי המקצוע של החברה יוכלו לאפשר הטמעה אבסולוטית של המערכות לניטור והגנה על מידע בצורה טובה ורציפה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *