איך להפוך את המרפסת שלכם לגינת החלומות?

איך להפוך את המרפסת שלכם לגינת החלומות?

המרפסת הביתית היא אזור שעשוי להיות פעיל ושוקק חיים. המרפסת אם היא מעוצבת כיאות תוכל להיות לגינת חלומות שכיף ונעים לצאת אליה. כך תוכלו גם אתם להפוך את המרפסת הבנאלית שלכם לגינת חלומות שימושית ונעימה עם דשא סיננטי, שכיף לבלות בה.

כך הופכים את המרפסת לגינה חלומית

  • חיפוי הרצפה – לא משנה אם המרפסת שלכם מרוצפת באריחי קרמיקה או בכל מרצפת אחרת. תוכלו לחפות את הרצפה החדגונית והשגרתית הזו עם מרבד של דשא סינטטי. באמצעות דשא סינטטי ניתן לרענן את האווירה בצורה דרמטית, ולהשרות במרפסת אווירה שכולה חידוש ורעננות. את הדשא מתקינים במרפסת וכך המרפסת שלכם לובשת חג, ונראית יותר כמו גינה נעימה וירוקה.
  • רהיטי גן – כדי שתוכלו לעשות בגינת המרפסת שלכם שימוש מוצלח חשוב כי תרהטו אותה כיאות. זה כולל פינת ישיבה מתאימה ונוחה אשר תוכלו לשבת שם, לאכול, לשחק, לקרוא או אפילו להכין שיעורי בית ומטלות חשובות אחרות.
  • מתקני משחק – התחום של מתקני המשחק הביתיים צוברים תאוצה. ניתן לתלות ערסלים שונים, להעמיד מגלשות ביתיות או לתלות נדנדות לילדים. את המתקנים עליכם לבחור בהתאם לנתוני השטח במרפסת, וכן בהתאם לגילאים של בני הבית. ניתן לבחור מתקנים מוצלחים אשר יזמינו את בני הבית ובילוי משותף במרפסת הביתית שלכם. ההנאה תהיה גדולה!
  • תאורה – כיום כולם יודעים שהתאורה הוא לא רק אמצעי שמאפשר לנו לראות בשעות החשכה. כי אם פתרון עיצובי מוביל אשר משפיע בצורה ניכרת על המראה של האזור כולו, ומאפשר לנו ליהנות ממראה מחודש ומרענן. באמצעות גופי תאורה צבעוניים ומעוצבים תקבל המרפסת שלכם מראה מחודש ומרשים במיוחד. ובכל יציאה תחושו שאתם נשאבים לאווירה מיוחדת ושוברת שגרה.

גם אתם יכולים לשנות את פניה של המרפסת הביתית שלכם, ולהפוך אותה בהשקעה לא גדולה לגינת החלומות שלכם. בחירות נכונות של אביזרים ומוצרים כמו דשא סינטטי בבתים פרטיים, התייעצות עם אנשי מקצוע וגם הצצה בתמונות של גינות או מרפסות מעוצבות ושימושיות. אלו יעזרו לכם להתקדם לעבר המרפסת המעוצבת והשימושית שלכם שתאפשר לכם לבלות וליהנות באווירה פסטורלית!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *