מדפסת לייזר צבע

איך בוחרים דיו למדפסת

כאשר אנחנו רוכשים מדפסת לבית או לעסק, הרי שאנחנו צריכים לרכוש מוצרי דיו מתאימים בהם נוכל להשתמש ואיתם נוכל להדפיס את המסמכים והתמונות השונות. 

לרשותנו עומדות אופציות שונות לרכישת מוצרי דיו למדפסת. אנחנו יכולים לרכוש מוצרי דיו מקוריים, חלופיים, ואחרים. חשוב שאנחנו נלמד להבחין בין המוצרים השונים וכן שאנחנו נדע בדיוק איזה מוצר רלוונטי למדפסת שלנו. 

צריך לומר, במהלך הזמן אנחנו נלמד שהמדפסת שלנו מטיבה לפעול אך ורק עם מוצרי דפוס, כלומר מחסניות דיו שאכן מותאמות לה ולא מחסניות אחרות. על מנת שלא נגרום נזק למדפסת, יהיה נכון אם אנחנו מראש נשתמש אך ורק במחסניות דיו מקוריות, כלומר, כאלה ששייכות לחברה ממנה רכשנו את המדפסת ולא מחסניות אחרות של חברות שאינן קשורות בשום דרך לייצור של המדפסת שלנו. 

מעבר לכך, אם אנחנו רוכשים מחסנית דיו מקורית, אז באופן טבעי השילוב למרכיבים השונים של המדפסת שלנו היא הרבה יותר טבעית, הרבה יותר נכונה. 

כיצד רוכשים דיו בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים ללמוד מה נכון עבורנו, מה נכון למדפסת שלנו, על פי החברה ממנה רכשנו את המדפסת. הרבה פעמים נוכל למצוא הסברים על כך בחוברת ההפעלה של מדפסת או על גבי האריזה. מעבר לכך, נוכל לדעת באילו מחסניות להשתמש, למשל, על פי המחסנית המקורית שאנחנו מקבלים כשרוכשים את המדפסת. 

שנית, אנחנו יכולים לבחון את איכות המחסנית על פי סגנון, על פי מרכיבים שונים, כולל כמות הדפסות פוטנציאלית. צריך להדגיש, תמיד נכון לקנות מחסנית דיו מלאה, ולא מחסנית דיו לא מקורית או ממוחזרת (שימו לב יש גם דיו חינם). ברגע שרוכשים מחסנית מלאה, אז נוכל להפיק ממנה הרבה יותר תועלת מאשר מחסנית ממוחזרת או כזו שאיננה מקורית, כאמור. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *