איך בוחרים עורך דין רשלנות רפואית

איך בוחרים עורך דין רשלנות רפואית

אם הייתם קרבן לרשלנות רפואית, חשוב שתדעו כיצד מתמודדים עם המצב. רשלנות רפואית עלולה להיגרם ממגוון סיבות, בין אם קיבלתם טיפול לקוי בבית החולים, חוויתן רשלנות רפואית בעת לידה, קיבלתם מרשם שאינו נכון, או שנגרם לכם נזק ברפואה המשלימה.

אחת הדרכים החשובות להתמודד עם רשלנות מסוג זה היא באמצעות שכירת עורך דין המתמחה בדיני נזיקין ורשלנות רפואית, שיעזור לכם בכל שלב התביעה וחשוב מכל: ייצג אתכם בבית המשפט בתביעה. אבל כיצד בוחרים עורך דין כזה?

איך בוחרים עורך דין רשלנות רפואית
איך בוחרים עורך דין רשלנות רפואית

איך בוחרים עורך דין לרשלנות רפואית?

כיום ישנם מגוון עורכי דין המתמתחים ברשלנות רפואית שמציעים את שירותיהם בתחום. אבל כדי למצוא את הטוב ביותר כמו העו"ד הידוע דוד פייל, חשוב לשים לב למספר דגשים חשובים:

  1. ניסיון – שימו לב כי עורך הדין שאתם בוחרים הוא כזה שמתמחה בתחום הרשלנות הרפואית וכי יש לו המלצות רבות מלקוחות, או שקיבלתם אודותיו המלצות. עורך דין טוב הוא כזה שמתמחה בתחום אחד ומתמקצע בו ובכך הוא יכול לאפשר לכם את הייצוג הטוב ביותר.
  • התמחות – וודאו כי אינכם שוכרים עורך דין שאינו מתמחה בדיני נזקין, והתמקדו בעורכי דין לרשלנות רפואית בביצוע החיפוש שלכם.
  • ייעוץ – עורך דין טוב הוא כזה שייתן לכם ייעוץ כבר לפני שתתחילו בתביעה. עורך דין מצוין יוכל גם לומר לכם בכנות מהם הסיכויים שלכם לזכות בתביעה כזאת, והאם בכלל יש לכם עילה לתביעה.
  • זריזות – שימו לב כי עורך הדין מטפל בתיק שלכם בזריזות. עורך דין טוב יוכל להתחיל לקדם תהליכים בצורה מהירה ויעילה.
  • המלצות – נסו לקבל המלצות אודות עורך הדין החל מהמלצות שתקבלו מחברים ובני משפחה, עד להמלצות מלקוחות שמפורסמות באתר האינטרנט של עורך הדין. בנוסף תוכלו להיעזר במידע שנמצא ברשת אודות עורך הדין שאתם שוכרים, שיוכל לשפוך אור על הצלחותיו בבית המשפט.

לסיכום, אם אתם חושבים שהייתם קרבן לרשלנות רפואית פלילית או אזרחית – חשוב לא לוותר! התייעצו עם עורך דין ופרטו לו את המקרה, ובכך תוכלו לקבל את הפיצוי ההולם לפגיעה ולנזק שנגרם לכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *