איך בוחרים אינסלטור מומחה

איך בוחרים אינסלטור מומחה

הזמנת אינסטלטור הינה הכרחית במקרה של שיפוצים במערכות מרכזיות בבית וגם כאשר יש לנו בעיה בצנרת בכיור או באמבטיה. אינסטלטור מומחה יודע לתקן תקלות ולהחליף חלקים פגומים כדי  להחזיר את המצב לקדמותו וגם לתת עצות חשובות לתחזוקה שוטפת למען שמירה על הדירה או הנכס שלנו. אינסטלטור מומחה יודע לטפל במערכות שונות ולפתור גם בעיות פחות נפוצות, ואפשר להגיע אליו רק בעזרת המלצות אישיות או עיון באתרים אמינים בלבד. כל אינסטלטור מעוניין לקבל עבודות ולכן יסתיר גורמים כמו חוסר ניסיון או התמחות צרה וגם ירצה לגבות תעריפים גבוהים. עלינו להיזהר מבעלי מקצוע כאלה ולהזמין רק את הטובים ביותר.

אינסטלטור מומחה יודע כאמור לפתור מגוון רחב של תקלות. תקלות כאלה עלולות להיגרם בברזים, אסלות, צינורות, כיורים, אמבטיות וכו'. נזילות, סתימות או הופעת חלודה מחייבות טיפול מיידי כדי לא לפגוע באיכות החיים שלנו, ולכן מחייבות טיפול מיידי. במקרים כאלה נצטרך לפנות לאינסטלטור שיוכל להגיע במהירות האפשר כאשר הדבר אינו סובל דיחוי, כמו במקרה של הצפה, או לכל המאוחר באחד הימים הקרובים. הזנחת הטיפול בתקלה עלול לגרום להחמרת הנזקים ולהגדלת העלויות. בבחירת האינסלטור יש להביא בחשבון מספר פרמטרים כמו היכרות אישית, מרחק גיאוגרפי (עדיך שיהיה מאזור מגורינו כדי שיוכל להגיע במהירות האפשר), וכמובן עלויות שהן במסגרת התקציב שלנו. גדאי לזכור שצנרת ישנה מועדת לתקלות ופיצוצים ויש לשקול את החלפתה (מדובר בצנרת בת 20 שנה ומעלה)

אינסטלטור מומחה יסייע מאוד גם במצב של שיפוץ כולל בדירה או בנכס והתקנת כלים סניטריים חדשים, כלומר כיורי רחצה, אמבטיות ברזים ועוד. הבחירה הנכונה תהיה מתוך מאגר קבוצת המומחים עם ניסיון מוכח והמלצות רבות, אשר מביא לידיעתכם מידע מלא ואמין על האינסטלטורים, שנות הניסיון שלהם, הביצועים הקודמים בעבודה, דהיינו ניסיון מוכח, וגם רמת הזמינות חשובה. עיון במאגר כזה יקצר לכם את הדרך לבחירה הנכונה ויאפשר לכם לדעת מראש מהן הציפיות הדדיות שלכם ושל האינסטלטור, וכך תוכלו לבחור את המומחה המתאים ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *