איך עובד יבוא אישי מסין?

איך עובד יבוא אישי מסין?

איך עובד יבוא אישי מסין?

בשנים האחרונות לא מעט ישראלים דואגים לבצע יבוא אישי מסין. בין היתר, הם מייבאים ריהוט, הם מוצרי חשמל, ביגוד, מכשירים וחפצים לבית ויש מי שאפילו מבצע יבוא של תכולת דירה שלמה. הרעיון הוא, במקום לקנות את המוצרים והחפצים השונים בשוק הישראלי, הם מעדיפים לפנות לשוק הסיני, שם זה יותר זול מאשר בשוק הישראלי, כמעט בכל היבט. 

כמובן שתהליך היבוא הוא איננו קל, אך ישנן חברות ישראליות שעובדות עם ועבור ישראלים, במטרה לעזור להם לבצע יבוא אישי בדרכים נוחות ופשוטות. מאחר ולא כל הישראלים מכירים את השוק הסיני ולא יודעים כיצד זה מתנהל, אז אותן חברות עוזרות להם, בין אם זה מול הבירוקרטיה הסינית ובין אם זה מול הבירוקרטיה הישראלית. 

לפני שנסביר בקצרה כיצד זה עובד, צריך לומר שבשנים האחרונות התהליך של יבוא אישי מסין הוא הרבה יותר פופולארי מכמה סיבות.

למה יבוא אישי מסין נהיה כל כך פופולארי?

ראשית, האינטרנט יצר אפשרויות רבות עבור ישראלים שרוצים לייבא, לא רק מסין אלא מכל העולם, אך במיוחד מסין, בגלל העלויות הזולות. 

שנית, השוק הסיני נפתח בפני ישראלים. היום הרבה יותר קל וזול להזמין מוצרים שונים מסין ולייבא אותם ארצה. 

שלישית, מאחר והשוק הסיני נפתח בפני ישראלים, אז מן הסתם גם יותר ישראלים החלו לעבוד בו, לעבוד איתו בשיתוף פעולה. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חברות שפועלות ומציעות שירותים שונים עבור ישראלים שמבקשים לייבא מסין, בין אם יבוא אישי ובין אם יבוא מסחרי. 

תהליך היבוא האישי מתבצע, על ידי הזמנת המוצר על ידי הישראלים, דרך החברה הישראלית כמו 26Trading, היא מאתרת את הספקים שיכולים לבצע את תהליך הייצור או את תהליך המכירה, החברה הישראלית דואגת שכל המוצרים יגיעו אל הנמל, היא אחראית לשחרר אותם, וכך הם עושים דרכם ארצה. יש להדגיש שהמוצרים עוברים תהליך בקרת איכות ובדיקות מקיפות, על מנת לוודא שניתן להשתמש במוצר ואכן אפשר לייבא אותו ארצה. 

חשוב לומר, גם במקרים של יבוא אישי, המוצר חייב להיות מותאם כך שיהיה ניתן לייבא אותו לישראל ולא תהיה מניעה חוקית לכך.

אהבתם? קראו גם על ליווי אישי בסין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *