תנורי חימום

 

לא יכולים לסבול מזגן בחורף? החום שהוא פולט בלתי נסבל בעיניכם, והאוויר הופך בעייתי לנשימה? אתם לא לבד. יותר מזה, אתם לא גם צריכים לסבול את הקור. יש מספיק פתרונות חימום אחרים שיעזרו לכם לעבור את החורף הקר, מבלי להרגיש את תחושת המחנק בגרון שהמזגן מביא עמו.

אחד מהפתרונות היעילים ביותר הוא שימוש בתנורי חימום. לתנורים אלו יש יתרונות רבים על פני שיטות חימום אחרות למשל: הם ניידים. נניח ואין לכם צורך עכשיו לחמם את כל הבית ומרכז הפעילות שלכם מתרחשת בסלון? אין בעיה, חברו את התנור לידכם ותהנו מהחימום שלו. סיימתם לראות טלויזיה ואתם רוצים ללכת לחדר? קחו את תנור החימום אתכם ומקמו אותו באזור בו אתם נמצאים עכשיו. אין ספק כי מדובר ביתרון גדול כי הניידות מאפשרת לכם להנות מהחימום רק באזור הספציפי בו אתם נמצאים ומבטלת את הצורך בלחמם את כל הבית ולצרוך יותר חשמל.

סוגי התנורים:

קיימים בשוק סוגים שונים של תנורי חימום, כאשר הפופולאריים והנפוצים ביותר הם תנורים חשמליים ותנורי ספירלה. בנוסף תוכלו למצוא גם תנורי נפט ותנורי הלוגן. לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו.
burner-17575__3401

מה כדאי לבחון לפני שרוכשים תנור חימום?

אם כן, יש מספר דברים שצריך לדעת לפני:

  • תנור חימום צורך אנרגיה. אי אפשר להתחמק מזה ובטח לא להגיד שהוא חסכוני בטירוף, יחד עם זאת, קיימים סוגים שונים של תנורים שגם להם צריכת אנרגיה שונה. וודאו היטב כי התנור אותו אתם רוכשים לא יקרע לכם את הכיס כשחשבון החשמל יגיע.
  • בטיחות- אולי הפרט החשוב ביותר. וודאו היטב כי התנור שאתם מתכוונים לרכוש בטיחותי, במיוחד אם יש ילדים קטנים בבית. גם אם זה אומר שתצטרכו להשקיע קצת יותר כסף, לבטיחות בבית אין מחיר.
  • עיצוב- ברגע שאתם רוכשים תנור חימום, הוא הופך לחלק אינטגרלי מהחלל בו הוא נמצא. במהלך החורף אתם הרי לא תאפסנו אותו לאחר כל שימוש לכן שימו לב כי התנור אותו אתם רוצים גם נראה טוב מבחינה עיצובית, במיוחד אם האסתטיות בתוך הבית קריטית לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *