סיכות לבנות

סיכות לבנות שאת חייבת להכיר

כולנו מכירות את הסיטואציה שבה אנו מנסות להוציא סיכה מראשה של התינוקת או של הפעוטה. במקרים כאלה מתחיל בכי עקב משיכת שיער או כאב של שערות שהסתבכו בסיכה, ובמקרים גרועים אתן מבינות מאוחר מידי  שהסיכות אינן מתאימות לגיל הפעוטה, ולכן הן מכבידות ומכאיבות בקרקפת.

לשם כך חשוב כאשר אתם רוכשים סיכות לבנות, לרכוש סיכות מיוחדות שמתאימות לראשן של התינוקות והפעוטות, לא מכבידות עליו ואינן משוכות השיער.

סיכות לבנות
סיכות לבנות

אז אילו סיכות את חייבת להכיר? הכנו לך רשימה של כמה סיכות מעולות ונעימות:

סיכת מיני מאוס נוצצות עם כתר זהב, לתינוקות ולילדות – סיכות מתוקות שמתאימות לימי הולדת, לחגים ואירועים מיוחדים. סיכות אלה קלילות ואינן מושכות את השיער בסידור השיער או פירוקו.

סיכת כתר מלכותי, עם טוטו וסרט, לראש – כל הילדות רוצות להרגיש נסיכות גם מגילאים ממש קטנים. סיכות כתר איכותיות יתאימו לילדתך ויהיו תוספת כיפית ונסיכותית לכל הופעה.

סיכת לב נוצצות עם כתר זהב, לתינוקות ולילדות – סיכה נוספת שתהפוך כל ילדה למלכה ונסיכה ליום אחד. הסיכות מתאימות לאירועים מיוחדים, לצילומים, לימי הולדת ואפילו ליום שישי בגן.

סיכת פפיון גדול לראש לילדות, לגילאי 0-6 שנים – גם לילדות קטנות מאד מגיע להרגיש ייחודיות. פנקי את התינוקת בסיכה מתוקה ואיכותית לשיער, ותוכלי לראות איך אתן יחד קוצרות מחמאות!

סיכת אוזני חתול עם פפיון, לתינוקות ולילדות – תינוקות הן מאד חמודות גם בלי תוספת של סיכה או אביזר לשיער. אבל סיכות אוזני החתול, יהפכו אותן לעוד יותר חמודות. סיכות אלה איכותיות ומדליקות והופכות כל הופעה למעניינת במיוחד.

כיצד בוחרים סיכות לשיער?

כאשר את בוחרת סיכות לשיער שימי לב כי הסיכות מתאימות לילדות ולא למבוגרות – בכך תוכלי לשמור על שיערה העדין של הפעוטה.

בחרי סיכה קלה שאינה מכבידה על הראש וכזאת שהיא איכותית ואינה מתפרקת לחלקים קטנים – וזאת בשל סכנות חנק או בליעה של פריטים קטנים בקרב תינוקות.

וחשוב מכל – התאימי את האיכות לקרקפת העדינה של ביתך, ובכך תוכלי ליהנות מגיוון, ומאושר של ילדתך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *