מצעים

מצעים איכותיים לחלומות טובים

אומרים כי "איך שאתה מציע את המיטה שלך כך גם תישן בה", ואכן סידור חדר השינה שלכם, וסידור המיטה משפיעים על הדרך בה אתם ישנים. אז כיצד בוחרים מצעים וכיצד מסדרים את חדר השינה בצורה הטובה ביותר? כמה טיפים לחלומות טובים יותר.

בחירת מצעים איכותיים – כאשר אנחנו רוצים שחדר השינה שלנו יהיה נעים ונוח, אנחנו חייבים לשים את הדגש על בחירת מצעים איכותיים. מצעים איכותיים הם כאלה העשויים 100 אחוז כותנה. חשוב לא להתפשר בבחירת המצעים על 50 אחוזי כותנה או לבחור במצעי פוליאסטר וזאת משום שמצעי כותנה מספקים רכות, גמישות, ונוחות בזמן שמצעים מעורבים גורמים להזעה, אינם נוחים, לא תמיד נעימים לגוף ובוודאי שאינם איכותיים.

התאימו את המצעים לגודל המזרן – עוד חשוב להתאים את המצעים לגודל המזרן. חשוב לבדוק מהו גודל המזרן בדיוק ולבחור במצעים שיכולים להתאים בדיוק למזרן ולעטוף אותו מכל צדיו כך שהמצעים לא יתרוממו מהמזרן, לא 'יברחו' ויעלו מהמזרן בזמן השינה. מצעים שאינו מתוחים שכל הזמן 'בורחים' מהמזרן מספקים שינה לא נעימה ובכך גם שינה טרופה ולא רצופה.

מצעים תואמים – כדאי לבחור מצעים תואמים. כאשר המצעים שלכם הם סוג של שעטנז או מיש מש שבו כל פריט בצבע אחר, חדר השינה שלכם אינו נעים והוא נראה כבלגן אחד גדול. כיום ישנם סטים של מצעים שמתאימים לכל סוג של מיטה ולכל מערכת מצעים. גם אם יש לכם מיטת קווין סייז או קינג סייז תוכלו להתאים לה סט מצעים כפול סט ארבעה חלקים, סט חמישה חלקים ואפילו סט שישה חלקים! כיום ישנם מערכות מיטה שלמות המתאימות למיטות בכל גודל ומידה.

נקו ואווררו את חדר השינה שלכם והחליפו מצעים על בסיס שבועי – כדי לשמור על חדר שינה נקי וכיפי חשוב לנקות את חדר השינה בכל שבוע, להחליף מצעים על בסיס שבועי, להפוך את המזרן ולאוורר את החדר. בצורה זאת תוכלו לשמור על חדר שינה נעים נקי ומאוורר ולישון בחדר שינה כיפי, נעים ונקי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *