שוברי מתנה לעובדים

כל היתרונות בשוברי מתנה לעובדים

כל הנושא של מתנות ובייחוד של מתנות לעובדים עבר מהפך של ממש בשנים האחרונות. אם בעבר יכלו המעסיקים להעניק לעובדים שלכם סט כלי בית או מוצר שמיועד לנוי וכדומה, הרי שהיום, מתנות מהסוג הזה כלל אינן מתקבלות בברכה. הסיבה לכך היא שהיום כל אחד רוכש לעצמו כל מה שהוא רוצה, כל מה שהוא צריך וכל מה שרק עולה בדעתו גם אם אין לו את היכולת לשלם על כל אלו במזומן. דור השפע קוראים לזה. הדור בו יש לנו הכול בכול מכל. המחירים נמוכים יחסית ואמצעי התשלום כל כך נוחים כך שגם אם אין לנון עכשיו כל אפשרות מבחינת מזומנים הרי שכרטיסי האשראי נחלצים לעזרתנו. החנויות מאפשרות לנו לפרוס את התשלומים לכמה וכמה חודשים כך שממש אין לנו כל מניעה לרוכש כל מה שרק יעלה על הדעת.

אז מה נשאר להעניק לנו בתור מתנה?

זו בדיוק הסיבה כי כאשר מישהו רוצה לכבד אותנו או להעניק לנו מתנה כמו באתר, הוא ימצא את עצמו מתלבט קשות במה לבחור. מה תהיה המתנה אשר אכן תצליח לשמח אותנו, מתנה שאנחנו באמת זקוקים לה ומתנה שתשמש אותנו לאורך זמן.

אז הדילמה היא בהחלט דילמה ואין לנו באמת מענה על השאלה. אך כיום ישנו פתרון חילופי. כיום עושים רבים שימוש בשוברי מתנה.

שובר מתנה – המתנה הכי טובה לכל אחד

כאשר אנחנו מעניקים שובר מתנה כמו קופונים לאקסקייפ רום למשל, זה אולי נראה מבחינה חיצונית כמשהו הרבה פחות מכובד ובומבסטי. כל אחד מעדיף לתת משהו מרשים וגדול, עטוף בצלופן או נייר מתנות וקשור בסרט. זה עושה הרבה רושם ויוצר תחושה של ציפייה וסקרנות. אך היות והמצב היום הוא כפי שתיארנו אותו לעיל, הרי שהמתנה הכי משמחת תהיה בסופו של דבר שובר המתנה. באמצעות השובר יוכל מקבל המתנה לצאת ולרכוש לעצמו את המוצר הרצוי לו בלי שהוא יהיה תלוי בהחלטתו של נותן המתנה.

ברור כי המתנה תהיה בסופו של דבר הרבה יורת קולעת והרבה יותר מתאימה למקבל מכל מתנה אחרת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *