מתנה

רעיונות למתנות לפסיכולוגית

אנשים נוהגים להיקשר אל מי שהם מבלים אתו כמה שיותר זמן ושאליו הם נפתחים ומספרים על חייהם הפרטיים. מסיבה זו זה ברור מדוע אנו נקשרים כל כך אל המטפלים ובפרט הפסיכולוגים שלנו. בין אם אתם עומדים בפני סיום סדרת הטיפולים או שפשוט החלטתם לקנות לפסיכולוגית שלכם מתנה לכבוד יום ההולדת או רק כדי להביע חיבה, תוכלו לעיין בכמה מהרעיונות המקוריים עבור מתנות לפסיכולוגית המתאימים במיוחד לאשת מקצוע הזו

תומכי ספרים

פסיכולוגים רבים נוהגים להחזיק בקליניקה שלהם מדפים עמוסים בספרים רבים. אם אתם עומדים לעזוב את הקליניקה של הפסיכולוגית אך רוצים להשאיר שם חותם, תוכלו להעניק במתנה לפסיכולוגית שלכם מעמד או תומכי ספרים מקוריים. דוגמאות לתומכי ספרים כאלו יכולים להיות מעמד ספרים שבראשו נראה כאילו אדם עושה מדיטציה על גבי הספר העליון, תומכי ספרים עם דמויות שונות ועוד.

כיסוי לקופסאות טישו

אין זה מפתיע שאצל רוב הפסיכולוגים יש קופסאות טישו מוכנות לכל מצב. דרך נחמדה לשדרג את הקליניקה של הפסיכולוגית שלכם, תהיה לקנות עבורה כיסוי המתאים לקופסאות הטישו שהיא נוהגת להחזיק בקליניקה. ניתן ל מצוא כיסויים שכאלו במגוון של צורות ובגדלים שיכולים להתאים לקופסאות טישו רבות. אחד מהרעיונות הטובים לכיסוי קופסאות טישו שכזה, יהיה כיסוי שעליו נראה אדם שוכב על הספה ומדבר עם פסיכולוג שיושב על כיסא. ניתן למצוא כיסויים שכאלו כאשר מדובר במטפלת ומטופל, להיפך ולמעשה בכל הגרסאות.

שעון קיר

הפסיכולוגים זקוקים לשעון בעבודתם על מנת שיוכלו לדעת מתי עומד להסתיים הטיפול ולנהל את הקצב שלו בהתאם. על מנת שאלו לא יצטרכו להציץ בשעון שעל ידם או בטלפון הנייד, לרוב השעון יהיה מאחורי המטופל כך שיוכלו להציץ בו בעדינות. לכן אם אתם מחפשים מתנות למשרד פסיכולגית, אחת המתנות הנחמדות שתוכלו לתת לפסיכולוגית שלכם הוא שעון מעוצב בסגנון ייחודי כך שבכל פעם שהפסיכולוגית תציץ בשעון היא תוכל להיזכר בכם.

פסלונים

חשוב שהקליניקה של הפסיכולוגים תהיה מעוצבת בסגנון מתאים. במידה ותמצאו פסלונים שיכולים לשדרג את הקליניקה של הפסיכולוגית שלכם, ייתכן והיא תשמח לקבל אותם מאוד. מעבר לכך, ניתן לבחור בפסלונים שימושיים שונים כמו מתלים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *