מאוורר – הפתרון המושלם לבית הישראלי

ישראל הינה בין המדינות החמות והלחות, ואורח החיים המאפיין את הישראלים מתאים למזג האוויר המקומי. בעוד שבחורף הישראלים אינם רגילים לקור המקומי ומוצאים את עצמם מתחפרים בתוך המזגן או שמיכת הפוך, הרי שבקיץ ישראלים רבים יוצאים מביתם, נכנסים לדיאטה וחוזרים לשנס מותניים בחדר הכושר.

אחת התופעות הפחות נעימות של הקיץ הישראלי היא הזיעה. הלחות הופכת את הקיץ לכמעט בלתי נסבל, ורבים מוצאים את עצמם בורחים מהמזגן באוטו למזגן במשרד. הצרה היא, שמזגן מתגלה בשנים האחרונות כפתרון לא אידאלי. רבים סובלים מיובש הנוצר בחלל החדר בשל אופי הקירור של המזגן, אחרים טוענים כי הוא רועש מדי, צורך חשמל במידה גבוהה ולעתים רבות הוא אינו משאיר חום בחלל החדר רגע לאחר שכובה.

הפתרון היעיל ביותר בקיץ הישראלי הוא לא אחר מאשר מאוורר מתאים לגודל החדר ולצרכיו הייחודיים של כל אדם ואדם. שלא כמו מזגן, המצריך השקעה ראשונית גדולה ואינו ניתן לשינוי לאחר שכבר הותקן, מאוורר הוא השקעה יחסית נמוכה ואפילו ניתן לרכוש כמה ממנו. יתרה מכך, המאוורר צורך חשמל בהיקף מינימלי, אינו מביא את הבית להוצאות כספים רבות, ניתן להתאמה לצרכים שונים בהתאם לעוצמת ההפעלה שלו, ניתן להעביר אותו מחדר אחד לאחר ברגע שמחליפים חדרים בבית או במשרד וכמו כן, לא כל בני הבית/ הקולגות בעבודה – צריכים לסבול כאשר מפעילים אותו.

הפעלה של מזגן גוררת רעשים רבים ומצריכה את כל הנוכחים "לסבול" מקור או מחום. אינספור מאבקים שונים בין אלו שלא רוצים מזגן ובין אלו ש"מתים" מחום הופכים את הקיץ לבלתי נסבל עבור רבים. מסיבות אלו, התאמה של מאוורר ביתי בגודל המתאים ובעוצמת הכוח הרלוונטית – יכולה להיות הפתרון האידיאלי לכל בית אב בישראל, לכל משרד, כיתה וחלל אחר.

היצע המאווררים הקיים כיום בשוק הופך את תהליך הבחירה במאוורר ביתי לחוויה מהנה. במקום להתפשר על מאווררים ישנים, ניתן כיום למצוא מאווררי תקרה שקטים ובלתי נשמעים, מאווררי עמוד שניתנים לכיוון לפי העוצמה והמיקום המתאים, מאווררי שולחן שונים, מאווררי רצפה ועוד. גם העוצמה של הקירור ניתנת לבחירה והשוק מציע כיום מגוון עצום של מאווררים בעלי דרגות קירור שונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *