חדר בריחה

כמה עולה חדר בריחה

חדר בריחה הוא אחת האטרקציות האיכותיות ביותר הקיימות בישראל. זהו חדר שכולו הפתעות, תעלומות והרפתקאות המאפשר להם לאמץ מעט את התאים האפורים שבמוח ולצאת גיבורים. חדרי בריחה מתאימים למגוון רחב של אוכלוסיות – החל בילדים שובבים שאוהבים להוציא קצת מרץ וכלה בפנסיונרים אשר מחפשים אטרקציות בפנסיה. על כל פנים, תמיד עולה השאלה הגדולה – כמה עולה חדר בריחה?

חדר בריחה

הפרמטרים המשפיעים על המחיר

באופן כללי, לא קל לבנות חדר בריחה. יש צורך להשתמש בחומרים יקרים רבים ולהתקין טכנולוגיות משוכללות אשר יפעלו בזמן אמת. על כל פנים, בסופו של דבר מחירו של חדר בריחה אינו גבוה יחסית לאטרקציות המגוונות שהוא מציע. כך, חדר בריחה עשוי לעלות בין 100 ל-200 שקלים למשתתף עבור שני שחקנים, שכן ככל שמספר המשתתפים גדל, כן המחיר שלו למשתתף יורד. כך לדוגמה, חדר של 6 שחקנים יכול לעלות 80 שקלים בלבד עבור כל משתתף.

מעבר לכך, מחירו של חדר הבריחה משתנה בהתאם למורכבות שלו. כך, חדר בריחה פשוט יחסית שאינו כולל אתגרים לוגיסטיים מורכבים עשוי להיות זול יותר מחדר בריחה אשר כולל אתגרים מורכבים כמו מגלשות מים או שחקנים שנועדו לבלבל את המשתתפים.

רוצים אטרקציה זולה יותר? התארגנו בקבוצות

כאמור, חדרי הבריחה מתאימים לכולם, ובייחוד לקבוצות גדולות. כך שאם אתם מעוניינים במחירים זולים, כדאי להתארגן בקבוצות ו… לברוח. חדרי בריחה מתאימים לאירועים מיוחדים כמו גם לבילויים רגילים:

  • ימי הולדת – מחפשים דרך מלהיבה להפתיע את החבר במסיבת הפתעה מרתקת? ארגנו עבורו חדר בריחה.
  • מסיבת שחרור – רוצים לחגוג את החופש שלכם? יש לכם עוד אתגר קטן לעבור והוא: חדר בריחה.
  • מסיבת רווקות – חברה שלכן לחוצה לקראת החתונה ההולכת וקרבה? תוכלו לשחרר מעט את הלחץ ולצאת לחדר בריחה מלהיב ומרתק.
  • יום גיבוש – מחפשים דרך טובה להוציא את העובדים שלכם הרחק מקירותיו של המשרד? קחו אותם לחדר בריחה.

לסיכום, חדר בריחה מתאים לסיטואציות רבות ומבטיח הנאה מרובה לכולם. רק חשוב לבחור חדר בריחה שמתאים לכולם, שהרי אתם מעוניינים בכך שכולם ייצאו מרוצים בסופו של דבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *