גיטרה חשמלית למתחילים

3 עקרונות בקניית גיטרה חשמלית למתחילים

הרבה פעמים אנחנו מאוד מתלהבים לגבי תחביב חדש, לגבי חלום חדש שיש לנו, אנחנו הרבה נלהבים לבצע דבר מסוים, אבל אנחנו חושבים רק על סוף התהליך מבלי לחשוב על כולו, ואז מה שקורה הוא, שאנחנו רוכשים את כל מה שאנחנו צריכים בשביל לבצע את התהליך, אך מהר מאוד הוא נמאס עלינו, כי אנחנו לא באמת באנו מוכנים לקראתו, פשוט חשבנו איך נרגיש בסופו וכמה יהיה נחמד אם נוכל לעמוד בו.

אחת הדוגמאות לכך זה חבר'ה צעירים שחולמים לנגן על גיטרה, אז הם ממהרים אל חנות גיטרות לקנות גיטרה חשמלית, כי זה החלום הגדול שלהם אך מהר מאוד הם מגלים שהגיטרה מונחת בצד, מאחר ואין להם סבלנות, כוח או זמן להתאמן עליה. לכן רצוי מאוד לקבוע עקרונות מסוימים שיכולים לעזור בקניית גיטרה חשמלית ועל מנת לייצר תהליך רכישה חכם.

גיטרה חשמלית למתחילים

העקרונות שנציג, קשורים לא רק לעניין הטכני של רכישת גיטרה אלא בכלל לנושא של רכישת כלי שאנחנו אמורים להתאמן עליו. אחרת אנחנו עלולים לגלות שאנחנו מבזבזים את זמננו לחינם וחבל.

העיקרון הראשון צריך להיות, עלינו לבחון את השאלה עד כמה זה חשוב לנו ועד כמה אנחנו באמת מתכוונים להתאמן על הגיטרה שאנחנו עומדים לרכוש. כמה זמן וסבלנות יש לנו בשביל לבצע את כל התהליך.

העיקרון השני שאמור להנחות אותנו הוא העניין הכלכלי. האם רכישת גיטרה חשמלית מתאימה לתקציב שלנו כרגע. האם אנחנו נוכל לעמוד בכך והאם באמת קיים הבדל עבורנו מגיטרה חשמלית לגיטרה קלאסית. זה מהותי, מאחר ואנחנו מסתדרים עם גיטרה קלאסית ואנחנו לא רואים או רוצים לקפוץ שלב, אין צורך באמת לבזבז עוד כסף ברכישת גיטרה יקרה יותר. מצד שני, אם אנחנו יכולים ופנויים לכך, אין סיבה שלא נעשה את זה.

עיקרון שלישי מתייחס לגיטרה. אנחנו צריכים לבחור גיטרה ברמה טובה, כזו שאנחנו נוכל ליהנות ממנה, גיטרה שיש לה צליל מתאים למה שאנחנו מחפשים, ולא פחות חשוב, כזו שאנחנו יכולים לייצר איתה דברים ייחודים באופן טבעי או דרך אפקטים מסוגים שונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *