חול מתגבש או חול סופח

מה ההבדל בין חול מתגבש לחול סופח?

אם אתם נכנסים בפעם הראשונה אל חנות של ציוד עבור חתול, כדאי שתבינו כי גם עבור חתולים יש עולם שלם של מוצרים שיכולים לעשות אותם לחיה בריאה ומאושרת למדי. החוכמה היא לדעת לבחור מבין כל אלה את המוצרים הכי נכונים עבור החתול ההזה שנמצא אצלכם בבית. אחת מן הבחירות החשובות היא עבור חול שאותו שמים בארגז, ומלבד הבחירה של המיקום הכי נכון יש לוודא כי יודעים את ההבדל בין חול רגיל, חול מתגבש וחול סופח כדי לבצע את הרכישה הנכונה בחנות החיות שתוכיח את עצמה בתור מועדפת על ידי חתול שיכול  להיות די דעתן לגבי החול שנמצא בארגז.

חול קריסטלי שעושה את העבודה

מי שלא מכיר את החול מן הסוג הזה יכול כבר פחות או יותר להבין את סוג החול הזה לפי השם שלו. הוא מזכרי קריסטלים קטנים ומגיע ברוב המקרים עם גוון יפה של כחול. הייחודיות של החול מן הסוג הזה היא ביכולת של הקריסטלים הללו ללכוד את הנוזלים ולמעשה, לספוח אותם אליהם באופן מלא. החול הזה מומלץ במיוחד עבור חתולות וכן עבור חתולים מהזן שמגיע עם פרווה ארוכה, כך הקריסטלים לא נדבקים אליה והנוזלים לא נדבקים אל הפרווה עצמה. עבור חתולים שעושים צרכים רבים, כמו גורים, זה חשוב לבחור חול שמאפשר עמידות גבוהה וספיגה טובה של הריחות לצד שביעות רצון של הגור לגבי החול המועדף עליו.

עולם חדש עם חול מתגבש

החול הפשוט והרגיל הוא כזה שעשוי מבני חצץ ואין לו את היכולת לספוג ריחות. לעומתו יש חול מן הסוג המתגבש כשאר החתול עושה את צרכיו. באופן הזה כל הצרכים מתגבשים לכדי מקשה אחת נוחה להוצאה וכך יתר החול נותר נקי ובעל שימוש לעוד כמה ימים הלאה. החול המתגבש נחשב להצלחה גדולה בקרב בעלי החתולים גם מכיוון שהוא מכיל תתי קטגוריות נוספות כמו חול שמגיע עם ריח, חול שניתן לשטוף באסלה, ואחרים. חול מן הסוג הזה מומלץ יותר עבור החתולים מהמין הזכרי, שכן עבורם חול מסוג אחר יכול לגרום לחסימה בדרכי השתן בשל המבנה הפיזיולוגי שלהם…

> הכירו מזון מומלץ לכלב – פרו נוטרישן בדקו באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *