ויברטור מותאם

פונקציות שתרצי למצוא בויברטור שלך

לקנות ויברטור חדש זו משימה שיכולה להיות קצת מורכת לעתים, שכן יש כל כך הרבה דגמים של ויברטורים, מה שהופך את הבחירה בזה שעשוי להתאים לכן על הצד הטוב ביותר ללא פשוטה בכלל. בכל אופן, במאמר הזה נעשה לכן סדר ונמנה בפניכן את כל הפונקציות שתרצו למצוא בויברטור שאתן קונות.

לאחר שאתן מתייחסות אל הפונקציות שנזכיר, יהיה כדאי לכן גם להתייחס אל אספקטים אחרים, כדוגמת החנות שבה אתם בוחרים לקנות ורכישה אופציונלית של אביזרי מין נוספים.

ויברטור מותאם

  • רטט בעוצמות שונות – הדבר הראשון שתצטרכו לבדוק נוגע לעניין הרטט. בכדי שיוכל להיות לכן שליטה מלאה, יהיה כדאי לכן לבדוק אפשרות לרכוש ויברטור עם עוצמות רטט שניתנות לשינוי בלחיצת כפתור. כך אתן תוכלו להגביר את הסיכויים שלכן להיות שבעות רצון.
  • ויברטור עם ראש נע – ישנם ויברטורים אשר מגיעים עם אפשרות להניע את הראש בתנועה סיבובית על לחיצת כפתור. התנועה הזו מעלה את סף הגירוי והופכת את השימוש בויברטור להרבה יותר מהנה.
  • אפשרות לגרות את הדגדגן בו בזמן – ישנם ויברטורים אשר מאפשרים לגרות את פנים איבר המין, ובו בזמן גם את הדגדגן, מה שעוזר לנשים להגיע לאורגזמה. כך שאם אתן רוצות להבטיח שתוכלו להגיע לאורגזמה בקלות, זוהי פונקציה שעליכן להעניק לה חשיבות רבה.

לצד הפונקציות שמגיעות עם הוויברטור, חשוב לבדוק גם דברים נוספים, כמו צורתו ואיכות החומרים ממנה הוא עשוי. יצרן הוויברטור גם כן משחק תפקיד ביכולת שלכן להיות בטוחות שאתן מבצעות רכישה נבונה. תקנו אך ורק ויברטור שמיוצר על ידי חברה מוכרת ובעל מוניטין טוב, כך שלא יהיו לכן חששות הנוגעות לטיב המוצר.

עליכן להביא בחשבון את העובדה שמדובר באביזר מין שנועד לענג אתכן בזמנים שבהן אתן חושקות לממש את התשוקות המיניות שלכן. אתן יכולות לעשות שימוש באביזר לבדכן או ביחד עם גבר שיהיה אתכן. אין לכן מה לחשוש מניסיונות לעשות שימוש באביזרי מין כאלו ואחרים, שכן החברה של היום מתאפיינת בליברליות גוברת, ולא מדובר בפעילות שחורגת מן הנורמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *