ייעוץ לסין

ייעוץ לסין לעסקים ומטיילים

מתי תזדקקו לייעוץ עסקי בשפה הסינית? השפה הסינית אינה שפה שקל ללמוד או לדבר, והתרבות הסינית שונה מהתרבות הישראלית שנות אור, ולכן לעיתים רבות נזקקים אנשים שונים לייעוץ עסקי לשפה והתרבות הסינית. אבל מה כולל ייעוץ כזה מי מספק אותו ומי זקוק לו? כל הפרטים בהמשך.

מה כולל ייעוץ לסין?

ייעוץ לסין נעשה על ידי אנשי מקצוע הבקיאים בתחום בתרבות ובשפה הסינית ומטרתו לעזור למי שרוצה להבין טוב יותר את התרבות הסינית את הבדלי הדקויות של התרבות הסינית והישראלית, הוא נועד לגשר בין ההבדלים, לסייע בתקשורת טובה יותר עם סינים ולעזור להבין את השפה הסינית כמו גם לתרגם את השיחה, מסמכים, וכל מה שזקוק לתרגום.

ייעוץ לסין

ליווי וייעוץ בשפה הסינית כולל הבנת המשמעויות השונות, ליווי לפני פגישות עסקיות, הכרת העולם של הסינים ודרכי החשיבה ואף ליווי משלחות למסעדות, אתרי תרבות, וסיוע בהתמצאות של משלחות סיניות בארץ.

מי מספק שירותים כאלה?

שירותים מסוג זה מספקים מתרגמים סיניים וחברות מקצועיות העוסקות בתחום התרגום. חברות מקצועיות יוכל לאפשר שירותים כמו: תרגום, ייעוץ, ליווי והדרכה, לימוד השפה הסינית, תרגום מסמכים על ידי נוטריון מוסמך, והם יעניקו שירותי של חיבור עסקי בין משלחות סיניות לאנשי עסקים ויזמים ישראלים.

אז מי זקוק לייעוץ כזה?

אנשי עסקים – ייעוץ וליווי בסינית מתאים לאנשי עסקים ישראלים שרוצים לתקשר טוב יותר עם אנשי עסקים ומשלחות מסין.

למטיילים – הייעוץ והליווי מתאים גם למטיילים שרוצים ללמוד את השפה ועל התרבות לפני יציאה לטיול בסין.

לאנשי עסקים סיניים – שירות זה מתאים גם למשלחות ואנשי עסקים שיניים שרוצים תרגום מעברית לסינית של מסמכים, של שיחות ושל כל מה שהם זקוקים לו לפני סגירה של עסקה חשובה.

למי שרוצה לבסס מערכת יחסים – השירות מתאים גם למי שרוצה לבסס מערכות יחסים, בין אם מדובר במערכת יחסים חברית, עסקית או אפילו רומנטית!

ללימוד השפה – השירות מתאים לכל מי שרוצה ללמוד את השפה הסינית ולהבין את התרבות בסין.

אז אם אתם נמנים עם מי שזקוק לייעוץ, חפשו עכשיו חברה המתמחה בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *