צ'ילרים

צ'ילרים הם אמצעי קירור רווח ופופולארי. היא מקררת מתחמים באופן יעיל וחסכוני באמצעות העברת מים קרים באשת של משאבות וצינורות. צ'ילרים מתאימים הן למבני תעשייה גדולים, שבהם יש צורך ודרישה לצנן מתחמים שונים והן לבתים פרטיים.

על מנת לוודא כי אתם רוכשים את המערכת הנותנת לכם מענה מיטבי ויעיל לקירור המתחם שאליו היא מיועדת חשוב להתייעץ עם המומחים על אודותיה, לקבל פרטים, לבחון את יתרונותיה ולהשתכנע בהיותה חלופת הקירור המועדפת.

חברת דני אגוז מיזוג אוויר בעלת ותק וניסיון בהתקנה ובתחזוק סוגים שונים של מערכות אוויר תשמח לייעץ לכם בנושא מיזוג אוויר בכלל ומיזוג באמצעות צי'לרים בפרט.

צי'לרים מערכת הכוללת פריטים שונים

החברה המנוסה תספק לכם, לאחר אפיון והגדרת צרכי הקירור ובחינת החלופות השונות ובהינתן ההבנה כי צי'לרים ייתנו לכם את המענה הטוב ביותר את כל חלקי המערכת: משאבות וצינורות, מעבה, מקפיא, נוזל קירור, גז ועוד.

כיצד פועלים צ'ילרים?

המים במערכת מקוררים על ידי גז קר הנפרד מהמים, שהוא אינו בא במגע ישיר עמם. המם עוברים על ידי מדחס מיוחד דרך הצינורות והמשאבות אל כל המתחמים במבנה. יתרון נוסף של קירור באמצעות צי'לרים הוא קיומן של יחידות מפוח נפרדות לכל תא שטח במבנה שעליהן ניצן לשלוט מתוכו ובכך לווסת את עצמת הקור, להגבירה או להחלישה.

הגדרה ואפיון הצרכים, הדרישות חשובה לצורך בחירה מושכלת של המתאים והמועיל מבין סוגי הצ'ילרים- מרכזיים, נייחים, מתניידים ועוד. הואיל והמערכות עשויות להכיל מאות טונות של מים, הן ממוקמות על פי רוב על גג המבנה או בצדדיו.

יתרונות השימוש בצ'ילרים

  1. קירור מרבי ומיטבי של המתחם בטמפרטורה קבועה ויציבה.
  2. חיסכון משמעותי בחשמל ובמשתמע- חיסכון כספי ניכר.
  3. שימור המים ואפשרות ניצול חוזר של המשאב מאחר שמים זורמים במנגנון הידראולי סגור.
  4. תחזוקה פשוטה וזולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *