תיקי ילדים

תיקי ילדים מה חשוב לשים לב

החופש הגדול מתקרב לסיומו ויש לצאת לרכוש עבור הילדים ציוד חדש לבית הספר ולגן. אחד הדברים החשובים ביותר הוא כמובן – תיק של טוש. כל ילד רוצה לבחור בעצמו את התיק שלו ולהחליט איזה עיצוב הוא הכי אוהב מבין כל התיקים שבחנות. כמובן שגם לאמא יש העדפות שונות בעת קניית תיק חדש. התיק אמור להיות פרקטי, גדול מספיק על מנת שיוכל להכיל את כל מה שהילד צריך לגן והכי חשוב, שיהיה איכותי ויחזיק מעמד לאורך כל השנה.

בחירה נכונה של תיק לילדים

בחנויות התיקים ניתן למצוא מגוון עצום של תיקי ילדים בגדלים שונים, בצבעים מגוונים, תיקים ממותגים ותיקים בעלי סגירות שונות. כאשר ניגשים לחנות כדי לרכוש תיק ילדים חדש לילד יש להקפיד על מספר נקודות חשובות:

  • איכות – בעת רכישת תיק חדש יש לבדוק קודם כל את איכות התיק ולהקפיד לרכוש תיק אשר יוצר על ידי חברה מוכרת וכזו שנותנת אחריות על המוצרים שלה.
  • גודל – ניתן למצוא תיקי ילדים בהרבה מאוד גדלים שונים. על מנת להגיע להחלטה הכי טובה יש לבדוק אילו דברים וחפצים אמור התיק להכיל בתוכו ולפי זה לקבוע איזה גודל תיק לקנות. כדאי לרכוש תיק בעל מספר תאים ובעל מקום נפרד לבקבוקים.
  • מחיר – גם בשוק תיקי הילדים ישנם הבדלי מחירים גדולים בין סוגי התיקים השונים. תיקים ממותגים אשר מופיעים עליהם דמויות מעולם הילדים יהיו יקרים יותר מתיקים בעלי הדפס פשוט ולא ממותג. תיק איכותי יהיה אף הוא בעל מחיר גבוה יותר מתיק בעל איכות נמוכה.
  • כביסה – תיקי ילדים חייבים להיות כביסים. נקודה. לא פעם קורה שהילד חוזר מהגן והמעדן שפוך בתוך התיק או שארוחת הבוקר לא נאכלה עד תום והשאריות הוחזרו לתיק ודבקו בו. לכן, בבחירת תיק גן יש לשים לב כי ניתן יהיה לכבס אותו בעת הצורך.
  • כתפיות – הילד אמור לשאת את התיק על גבו ולכן יש לשים דגש על כתפיות נוחות שניתן להתאים את הגודל שלהם עבור הילד.

אז למה מחכים? קדימה, יוצאים לקנות תיק חדש!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *