קרמיקה

הטרנדים החמים בתחום אריחי וחיפויי קרמיקה, אינם פוסחים על איש. אנו עדים לדוגמאות המרהיבות של אריים וחיפויי קיר פנימיים לחדר האמבט, אשר משתנים בכל שנה. הסגנונות הם: קלאסי, מודרני, וינטג' וכל אריחי הקרמיקה למיניהם מגיעים בדוגמאות וגוונים רבים, כאלה שכוללים גם דוגמאות או במרקם מאט או מבריק כמו גרניט פורצלן. יש לבדוק כי האריחים יהיו איכותיים ולא כאלה שהם זולים היות והם מיוצרים מחומר גלם זול. ישנם אריחים איכותיים שאינם סופגים לכלוך כמו אריים שמיועדים לחוץ הבית כגון פינת ישיבה בחצר, תחת הפרגולה, או כאלה שמיועדים לריצוף הבית או חיפוי קירות של חדר האמבט.

הגדירו מה המטרה של אריחי הקרמיקה שברצונכם לרכוש

בבואכם לאולם התצוגה שמשווק אריחי קרמיקה, יש להגדיר מראש למוכר מה מטרת הרכישה שלכם, אם האריחים מיועדים לריצוף של פנים הבית, חוץ הבית, חיפוי קיר מטבח או אמבט. בדרך זו, תוכלו לצמצם את הבחירה ולהתמקד יותר במטרה. ישנם אריחים שיתאימו לריצוף, לחיפוי קירות מטבח, חיפוי קירות אמבט ועוד. יש לבחור אריחים בכמות גדול יותר, כך שאם חלילה יישברו חלק מהאריחים, תמיד תהיה לכם את אותה הדוגמא והגוון של האריחים, כך שלא ייווצר מצב שתצטרכו להחליף שוב את כל האריחים, אם של ריצוף הבית או חיפוי הקיר, היות כבר עברו כמה שנים ואריחים אלה כבר אינם בנמצא.

אריחי קרמיקה שלא יצאו אף פעם מהאופנה

המראה הקלאסי של אריחי קרמיקה בגווני שחור לבן, לעולם לא יצאו מהאופנה. מדובר על מראה נקי וקלאסי ומיוחד במשחק הגוונים המיוחד שלעולם לא ייצא מהאופנה. יש לרכוש אריחים איכותיים, כך שיחזיקו מעמד לשנים, היות ואין אנו מתכוננים להחליף בכל שנה שנתיים אריחים לחללים השונים כגון: חדר האמבט, מטבח, ריצוף או אריחים שמיועדים לגינה שלנו. ישנם אריחים ייעודיים לכל מקום, כמו למשל בחצר  הבית שניתן יהיה לבחור אריחים בגוון טבעי שישתלב היטב עם האדמה והצמחייה ואפילו לשלב בדוגמא של עלים או פרחים. כדאי כי תתעניינו לגבי סוגי האריחים, אילו מהם מתאימים לחיפוי קיר לאיזה חללים אתם מעוניינים להתקין את הקרמיקה וכן, מומלץ לבצע סקר שוק לגבי איכות ומחיר של אריחי הקרמיקה שברצונכם לרכוש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *