קרמיקה לחדר האמבטיה

חדר האמבטיה שלנו הוא מקום נעים ואישי ולכן חשוב שיקנה עלינו את כל הנוחות והרוגע. אנו מבלים בו זמן ממושך בתום יום עבודה, לפני תחילתו של יום חדש, ולכן גם הרבה אנשים רואים בו מעין חלל מפלט מעולה בין כל השעות האינטנסיביות בכל התפקודים הרבים של היום יום.

חדר השירותים והאמבטיה צריך להיות שילוב של יעילות ונוי, על כן העיצוב שלו הוא משמעותי, שהרי הרבה יותר נעים להיכנס לחדר אמבטיה מעוצב ומטופח. חדרי השירותים והמקלחת צריכים להיות עמידים בפני נזקי רטיבות, וזאת אחת הסיבות העיקריות שנבחר בחומר גלם קרמיקה לאמבטיה. תחושת הניקיון בחדר האמבטיה משרה את הרוגע שאותו כל אחד מחפש, ולהשלמת ההנאה, יהיה זה רק טבעי להתאים את העיצוב לסגנון שבו מעוניינים.

עיצוב חדר אמבטיה

פעם ההשקעה היתה בעיקר בחלל הסלון או המטבח היום כל חללי הבית הם מיקשה אחת שהיא קו עיצוב  נקי ולכן גם חלל האמבטיה דורש עיצוב ייחודי שממשיך את הקו של הבית. חדרי האמבטיה שיש בהם השקעה עיצובית יכילו תמיד את הכלים הסנטיריים הנכונים על יד אריחים של קרמיקה לאמבטיה גדולים, בינוניים או קטנים ובכל הסגנונות, מכלול של גוונים ואלמנטים שמרכיבים את החדרים ואביזרים משלימים שיוצרים חוויה של שימוש מפנק בסבונים שמנים וכו'. גם אם מדובר בסגנון יוקרתי, נקי וקפדני עיצוב האמבטיה צריך יהיה להקרין את החמימות המפנקת שתעטוף כל אדם שחודר אליה.

לבחור את הקונספט המתאים 

סגנון חדר האמבטיה כולל חומרים מגוונים ודקורטייבים כמו תאורה שמחמיאה, מראה מעוצבת, אריחי קרמיקה בגודל הנכון, ברזים וכיורים מעוצבים ודקורטיביים ועוד. הדגש יהיה על הוספת אלמנטים עיצוביים, אך לא רק על זה, כי אם גם על תכנון קונסטפט נכון מבעוד מועד שבונה את האווירה הנעימה שאתם מבקשים לקבל.

ניתן לעצב את האמבטיה בעיצוב רומי או במראה אלגנט מודרני או אולי במראה כפרי או קלאסי ועוד. אפשר להיעזר במגזינים, מעצב פנים מקצועי ומנוסה שיכול לעזור או טיפים מחנויות הקרמיקה שמכירים את התחום ויוכלו להעניק לכם כמה עצות טובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *