רכישה של מצבר לרכב

כמה פעמים מצאתם את עצמכם תקועים באמצע שום מקום, בלי כבלים ובלי חבר שיכול לעזור לכם להתניע? ובכן, רוב הנהגים בישראל נתקעו בדרכים לפחות פעם אחת בחייהם בשל מצבר תקול. מצבר לרכב שנגמר באמצע הדרך הוא אחת התקלות היותר נפוצות בקרב בעלי רכבים משום שרוב בעלי הרכבים נוטים להזניח את המערכת החשמלית ולא לשמור על תקינותה באופן שוטף. מסיבה זו, רבים מבעלי הרכבים מוצאים את עצמם תקועים במקומות שונים ונזכרים קצת מאוחר כי עליהם להחליף מצבר לרכב.

במקרים כאלה, בעל הרכב מוצא את עצמו ממהר למוסך הקרוב ומתקין את המצב הראשון שיכול בעל המוסך לספק לו. לא משנה אם מדובר במצבר רכב המתאים לצרכיו או לא, במצבים כאלה בעל הרכב פשוט מתגמש או שהוא נאלץ לחכות מספר ימים למצבר איכותי המתאים לצרכיו. במדינה כמו מדינת ישראל בה אנשים לחוצים כל הזמן – המתנה למצבר חדש שיגיע יכולה להפוך להיות סיוט והפסד של ימי עבודה רבים.

מסיבות אלו ברור מדוע יש להשקיע ברכישה של מצבר לרכב מבעוד מועד ולא להמתין לרגע האחרון בו תיאלצו לקנות מצבר לא איכותי או מצבר מתוצרת לא מוכרת. ישנם לא מעט ספקים בישראל המוכרים גם לשוק הסיטונאי וגם לשוק הקימעונאי – מצברים איכותיים לסוגים שונים של רכבים. בעל הרכב לא תמיד יודע להבחין בסוג הרכב המתאים לו יותר ממצברים אחרים ולכן רצוי להתעניין מבעוד מועד ולבחון סוגים שונים של מצבים טרם שרוכשים אחד.

כיום ישנם לא מעט אפיקים בהם בעלי רכבים יכולים לרכוש מצבר לרכב מבלי לצאת מהבית. סוכנויות שונות המשווקות את שירותיהן באמצעות האינטרנט מציעות שירותי מצבר המגיע עד הבית עם שליח. באופן זה, בעל הרכב יכול ללכת לעבודה בזמן שהוא ממתין למצבר שיגיע עם שליח ובכך, אינו מפסיד ימי עבודה חשובים. המצבר מגיע עד למקום הספציפי שאותו בעל הרכב מציין בעת ההזמנה, בין אם מדובר בבית או במוסך.

ישנם מקרים בהם סוכנויות מספקות שירותים של מכירת מצברים בצירוף שירותים של התקנתו. חשוב לברר מבעוד מועד אילו סוכנויות מספקות שירותים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *