קניית אופנת מותגים בארץ – איך ניתן לקנות בצורה נכונה?

מתי כדאי לקנות מותגים בארץ, איך נתאים את הבגד לגופינו, ועם מי כדאי לצאת לשופינג? ומה חדש בתחום הקניות בארץ? מדריך חדש לקניות בישראל בהמשך.

קניות מותגים בארץ ויציאה לשופינג יכולה להיות חוויה מהנה, אבל אם לא עושים את זה נכון החוויה יכולה להפוך לסיוט. אז כיצד נערכים לרכישת מותגים ובגדים בארץ גם בצורה חסכנית וגם בצורה נכונה? קבלו מדריך מקוצר בהמשך.

אל תרכשו מותגים לפני ואחרי החגים – אם אתם רוצים לקנות מותגים בצורה חסכנית: אל תרכשו מותגים לפני ואחרי החגים. חנויות המותגים תמיד יעלו מחירים לפני החגים וזאת מפני שהרשתות יודעות כי ישנה נהירה של לקוחות לפני החגים לרכישת מתנות, והן כמובן מעלות מחירים אחרי החגים למימוש שוברי מתנה. לכן אם אתם רוצים לרכוש מותגים במחירים מוזלים: המתינו לתקופה שבה הרשתות וחנויות המותגים יוצאים במבצעים משמעותיים. בכך תוכלו ליהנות מהנחות טובות.

בדקו כיצד תוכלו לייעל את הקניות שלכם – כאשר אתם קצרים בזמן נסו לבדוק איזה מרכז קניות מציע את כל המותגים במרוכז. בכך תוכלו לקצר את זמן הרכישות שלכם. בנוסף בדקו היכן ישנה חנייה קרובה ומסודרת . כיום ישנה שיטה חדשה שנמצאת בפיתוח של חברה ישראלית חדשה בשם מיין בתחום קניית אופנת המותגים שתצא בקרוב לשוק בארץ. בדקו כיצד תוכלו לייעל את הקניות שלכם באמצעות שיטות חדשות שיכולות לייעל את השופינג וקניות המותגים שלכם.

רכשו מותגים רק מחנויות מורשות – ותרו על באג'זים של מכוניות, על באסטות בשוק, ועל מוכרים עליהם שמעתם מפה לאוזן שמוכרים את המותג במחסן אפלולי. את המותג שלכם רכשו רק בחנויות מוכרות ורשתות מובילות. אתם לא מעוניינים להיתקע עם חיקוי של מותג. כל מותג שנמכר עם הנחה מוגזמת הוא חיקוי. לכן חשוב לרכוש את המותג שלכם בחנויות המובחרות והמוכרות.

את תתפתו לרכוש חיקויים – גם אם החיקוי נראה ממש מדויק ואתם מצליחים לעבוד על כל העולם ואחותו ש"הפראזה" שלכם הוא בעצם שעון מקורי של פראדה, בתוך תוככם אתם תדעו שהשעון שאתם עונדים על פרק ידכם הוא בעצם חיקוי, וההרגשה הפנימית הלא נעימה תהיה שלכם. עדיף לא לרכוש שעון כלל או לרכוש שעון מקורי זול יותר מחברה מקורית מאש לרכוש "מותג"' שהוא בעצם חיקוי.model-600225__3401

צאו לקניות עם חבר אחד או אפילו לבד – כאשר אתם יוצאים לשופינג אל תצאו בקבוצה. יציאה לקניות עם קבוצה של חברים יכולה להיות מעיקה. כל אחד רוצה להגיע לחנות אחרת ולרכוש לעצמו את המותג הייחודי שהוא רוצה. אם אתם ממוקדים ורוצים לרכוש עבורכם מותג מיוחד או פריט ספציפי, צאו לקניות לבד או עם חבר אוחד. בכך תוכלו להתמקד בפריט שאתם רוצים ללא עצירות או הסחות דעת.

היזהרו ממראות מרזות – כולנו מכירים את התופעה של המראות המרזות. כאשר אתם יוצאים לרכישת בגדים בדקו באילו רשתות ישנן מראות מרזות. כיום ישנן כתבות שלמות ברשת בהן נבדקו רשתות ומותגים עם מראות מרזות. לכו לרכוש בגדים ברשת האמינה ביותר.

אל תוותרו על איכות – אם אתם מחפשים איכות, ואתם למשל זקוקים לבגדים לפגישות עסקים ועבודה, חשוב להבין כי עדיפים מספר פריטים בודדים ואיכותיים, מאשר ערימת סמרטוטים שלא יראו טוב על גופכם. במקרים כאלה חשוב למדוד פריטים ממותגים ולא לוותר על איכות. בדקו אילו חנויות מציעות את הפריטים שמחמיאים לגופכם ועושים חסד למראה החיצוני שלכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *