זיכרון נייד ממותג

זיכרון נייד ממותג

זיכרון נייד החליף את הדיסקים, ה-DVD ואת הדיסקטים. אם נולדתם בסוף שנות ה-90 או במקרה שבו אתם ילידי המאה העשרים, ייתכן שמעולם לא הכרתם את חלקם. מאז המצאתו, הזיכרון הנייד השתלט על חיינו וסיפק לנו דרך מצוינת, מהירה וזמינה לאחסן ולהעביר קבצים. כך, ללא שום קושי ומבלי להסתבך עם BLUETHOOTH, אתם מכניסים את הזיכרון הנייד אל המכשיר הרצוי ומעבירים או מאחסנים בו קבצים. כמה כיף שישנה טכנולוגיה משוכללת.

זיכרון נייד ממותג – מתנה מרשימה

מנהלים ועובדי שיווק בקיאים בקושי מיתוג העסק. בשוק התחרותי שלנו קשה לשרוד ללא ייחודיות ונבדלות. זיכרון נייד ממותג יהווה מתנה נהדרת מהסיבות הבאות:

  • פרקטית – כולנו זקוקים לזיכרון נייד. כמעט אצל כולנו נמצא לפחות זיכרון נייד אחד (וסביר להניח שאחד אחר הלך לאיבוד בתיק). מתנה ממותגת כזו תבטיח לכם כי הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלכם ייהנו מהמתנה השמישה במיוחד.
  • ממותגת – זיכרון נייד מאפשר להדפיס את לוגו החברה על שלל סוגי זיכרון נייד. העובדה כי מדובר במתנה שהיא אכן פרקטית, תבטיח לכם חשיפה תמידית.
  • מעוצבת – הזיכרונות הניידים מגיעים בשלל עיצובים וכך תוכלו להתאים לכל לקוח זיכרון נייד מותאם. כך למשל, ישנם זיכרונות ניידים המגיעים בעיצוב של מטיל זהב שיבטיח לכם מתנה יוקרתית במיוחד.

זיכרון נייד ממותג

נזכרים בהיסטוריית הזיכרון הנייד

זיכרון נייד (בלועזית – דיסק און קי) הוא מכשיר זעיר המשמש להעברה ולאחסון נתונים בממשק ה-USB. המכשיר פותח על ידי חברה ישראלית M-SYSTEMS העומדת בראשות דב מורן, אחד משלנו. כן, הדיסק און קי הוא תוצרת כחול לבן. גאווה ישראלית!

השם המסחרי שניתן לו "דיסק כמחזיק מפתחות" נועד על מנת לסמל את גודלו הזעיר והעובדה כי ניתן לנייד אותו ממקום למקום.

המוצר הופיע בשוק לראשונה בשנת 1999 עם קיבולת של 8-32 מגה בייט. עם ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה והוזלת המחיר לצרכן, הלכו וגדלו הנפחים. כיום ניתן למצוא זיכרונות ניידים המציעים טרה בייט (1,000 ג'יגה בייט, שזה כאמור נפח עצום).

יחד עם זאת, הזיכרונות הניידים הנפוצים בשוק בשל המחיר הנגיש, הם בגדלים של 6-64 ג'יגה בייט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *