סיגריות אלקטרוניות

כל היתרונות של סיגריות אלקטרוניות

יש פילוסופים רבים המצביעים על כך כי אנו לא יכולים לסמוך על החושים שלנו וכי פעמים רבות מה שנראה לנו כאחד הוא למעשה שלוש. כך למשל יכול להיות שחוש הראייה מראה לנו כי אנו שוקלים משקל גבוה מאוד ואנו שמנים אך למעשה בפועל אנו שוקלים רק 66 קילו והסביבה בכלל לא הייתה מודעת לכך. על כן אתם צריכים להבין כי לא הכל גלוי ויש פעמים שהדבר יצא החוצה רק לאחר זמן רב. על רקע זה אנו חייבים לציין כי יש רבים אשר בטוחים כי סיגריה אלקטרונית עם מגוון מודים עדיפה על פני סיגריה רגילה אך גם כאן מאוד יכול להיות שזו אחיזת עיניים ויש לתהות האם כדאי לנו להתחיל לעשן סיגריה אלקטרונית או שמא זו תהיה טעות חמורה אשר תפגע בנו בטווח הארוך ותגרום לנו לקשיים אדירים עקב התמכרות לא בריאה לדבר לא בריא.

האם זה משנה איזה סיגריה אנו מעשנים?

עליכם להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה סיגריה אנו מעשנים כמו לשאלה באילו קלירומייזרים אנו משתמשים. עליכם להבין כי יש סיגריות אלקטרוניות בריאות יותר ויש סיגריות בריאות פחות ואנו צריכים להיות בטוחים כי אנו בוחרים את הסיגריה הבריאה ביותר שיש ולא להתפשר על נושא זה לעולם. עליכם גם לדעת כי כדאי לכם לערוך מחקר מקיף ככל הניתן על הנושא הזה של סיגריות אלקטרוניות וזאת בכדי להבטיח כי תקנו את הסיגריה המתאימה ביותר שיש. עליכם לזכור כי הסיגריה משפיעה מאוד על הבריאות שלכם ולכן יש משמעות גדולה לשאלה איזה סיגריה אתם מעשנים ואיזה לא וזהו משהו שלא כדאי לכם להתפשר עליו אם אתם רוצים לפעול בצורה נבונה וחכמה.

מדוע לא כדאי להתחיל לעשן בגיל צעיר?

עוד נקודה שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שלא כדאי להתחיל לעשן בגיל צעיר ועדיף לדחות את העישון לכמה שיותר מאוחר וכך תתגברו על הקשיים שבהם אתם נתקלים. על כן שימו לב טוב טוב איזה סיגריה אתם מעשנים ולא פחות חשוב מכך מתי אתם מתחילים לעשן ומתי אתם מפתחים את ההרגל הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *