בלקנדו מזון לכלב

בלקנדו מזון לכלב – למה חשוב לשים לב כאשר בוחרים מזון לכלב?

כלב הוא חיה נפלאה וכאשר מגדלים אותה צריך להשקיע מאוד בבחירה של סוג המזון שבוחרים להביא להם. סוג המזון לכלבים שיכול להתאים לגורים לא יתאים בהכרח לכלב בוגר או לכלב שיש לו בעיות בריאות. רוב המזון לכלבים עשוי מבשר או עוף שעוברים תהליך מיוחד של בישול והתאמה לכלבים. לעיים במזונות איכותיים במיוחד לכלבים מוסיפים לבשר או לעוף שיש במזון גם מינרלים או ויטמינים שונים שתורמים לבריאות הכלב. בלקנדו מזון לכלב הוא סוג מזון איכותי שיכול לאפשר לכלבים רבים לחוש טוב לאורך זמן רב. מזון זה בא בסוג שמתאים לגורים וגם בסוג שמתאים לכלבים בוגרים יותר. יש להבדיל גם לעיתים בין סוג מזון לכלבים שמתאים לזנים קטנים של כלבים כמו פינצ'ר או כלבי קינג צ'ארלס שהממדים שלהם קטנים ובין סוג מזון שמתאים לזנים גדולים של כלבים כמו רועה גרמני או בוקסר.

באתר רויאל פט www.royalpet.co.il כל מה שהכלב שלך צריך

בלקנדו מזון לכלב

בלקנדו מזון לכלב – איך המזון שהכלב אוכל משפיע עליו?

בלקנדו מזון לכלב הוא דוגמא לסוג מזון שמשפיע לטובה על הכלב. בדיוק כמו שהאוכל שבני אדם אוכלים משפיע על הבריאות שלהם, על ההתנהגות שלהם ועל הנראות החיצונית שלהם כך גם המזון שכלבים אוכלים משפיע עליהם. מזון לכלבים יכול להשפיע על נראות הפרווה שלהם (האם היא תהיה רכה או מבריקה) וגם על ההרגשה הכללית שלהם (האם תהיה להם הרבה אנרגיה והרבה כוח לשחק). המזון שהכלב שלנו אוכל משפיע גם על האופן בו הוא עושה את הצרכים שלו וגם על המשקל האישי שלו. באופן כללי מומלץ להאכיל כלבים פעמיים ביום ולא בשעות הלילה. עוד מומלץ לתת לכלב לאכול בשעות קבועות ולא לתת לו לאכול באופן חופשי במהלך היום.

בלקנדו מזון לכלב – האם מזון שמתאים לכלב קטן מתאים גם לכלב גדול?

בלקנדו מזון לכלב הוא מזון שיכול להתאים גם לכלבים קטנים וגם לכלבים גדולים. ההבדל העיקרי בין האכלה של כלבים קטנים ובין האכלה של כלבים גדולים היא כמויות האוכל שנותנים להם. כלבים קטנים צריכים לאכול בכמויות קטנות יותר מכלבים גדולים. עוד חשוב לשים לב שסוג האוכל שאנחנו נותנים לכלב שלנו הוא טעים לו – יש כלבים שלא אוהבים סוגים שונים של מזון ממש כמו בני אדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *